Brygadzista Utrzymania Ruchu (Zakład Silikatowy)

H+H Polska Sp. z o.o.

  • Gniewowska 5, Reda
    Reda, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Gniewowska 5

Reda

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem Pracowników ok. 2-10 osób (organizacja pracy, motywowanie, nadzorowanie procesów),

  • Ustalanie harmonogramu, ewidencjonowanie i rozliczanie czasu pracy podległych Pracowników,

  • Odpowiedzialność za przestrzeganie zasad BHP oraz innych obowiązujących przepisów przez podległych Pracowników,

  • Przeprowadzanie szkoleń stanowiskowych dla nowych Pracowników,

  • Kontrolowanie stanu magazynowego części zapasowych

  • Planowanie, organizacja przestojów remontowych

  • Nadzór nad ciągłością pracy maszyn i utrzymaniem ich w dobrym stanie technicznym,

  • Optymalizowanie procesów produkcyjnych pod kątem wydajności pracy.

Nasze wymagania

  • Minimum 1 rok na podobnym stanowisku

  • Zarządzanie zespołem, praca pod presją czasu, orientacja na proces ciągłego doskonalenia.

Mile widziane

  • SEP GR1 i 2;

  • Obsługa wózka widłowego;

  • Obsługa suwnic;

  • Konserwacja suwnic;

  • Spawanie metodami 111,141,311.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

należy do duńskiej Grupy H+H i działa na polskim rynku od 2006 roku. Produkuje i dostarcza kompletną gamę produktów z betonu komórkowego, a od 2018 roku również elementów silikatowych.

Przewiń do profilu firmy