Ta oferta pracy jest nieaktualna od 68 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Brygadzista Utrzymania Ruchu

  • Żory, śląskie
  • Specjalista
  • 2018-09-03

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Korea Fuel-Tech Polska jest wysoko wyspecjalizowaną firmą w zakresie wtrysku i rozdmuchu tworzyw sztucznych. Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i montażu wewnętrznych części wtryskowych, rozdmuchowych. Od ponad 6 lat wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów poszerzając nasze możliwości, aby sprostać każdemu wyzwaniu. Posiadamy dwie fabryki, w Zabrzu oraz w Żorach. Głównym celem produkcji są elementy wykończeniowe z tworzyw sztucznych, na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego, dla takich marek pojazdów jak Hyundai i Kia. Firma Korea Fuel-Tech Poland zatrudnia ponad 600 wykwalifikowanych pracowników.

    Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Żory

    Zakres obowiązków

    • Odpowiedzialność za utrzymanie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych,
    • Odpowiedzialność za powierzoną infrastrukturę (urządzenia, instalacje, linie technologiczne itp.),
    • Odpowiedzialność za wdrażanie nowych rozwiązań technicznych,
    • Zarządzanie częściami zamiennymi i optymalizacja tego procesu,
    • Opracowywanie i rozwijanie metod utrzymania ruchu w oparciu o filozofię i wymagania nadzoru nad wyposażeniem,
    • Przygotowywanie dokumentacji technicznej i technologicznej w oparciu o wewnętrzne i zewnętrzne wymagania,
    • Optymalizacja kosztów i usprawnienia w obszarze utrzymania ruchu,
    • Nadzorowanie dokumentacji maszyn i urządzeń (rejestracja przeprowadzanych inspekcji, testów, napraw),
    • Przygotowywanie opracowań dotyczących modernizacji i rozbudowy istniejących urządzeń technologicznych,
    • Wykonywanie dokumentacji po przeprowadzeniu modernizacji, naprawy, usprawnieniu maszyn,
    • Wykonywanie okresowych raportów efektywności pracy działu,
    • Zarządzanie podległymi pracownikami, wspomaganie w naprawach bieżących oraz w przeglądach okresowych maszyn pod kątem automatyki, mechaniki, hydrauliki, pneumatyki,
    • Uczestnictwo w audytach oraz realizacja zadań z tym związanych,
    • Kontrola parametrów maszyn i urządzeń zgodnie z zaleceniami producenta,
    • Przeprowadzanie kontroli stanu technicznego maszyn, urządzeń, narzędzi oraz przestrzegania przez pracowników dyscypliny technologicznej i pracy, wymogów bhp, ppoż. oraz czystości na stanowisku pracy.

    Poszukiwany profil kandydata

    • Znajomość maszyn wtryskowych oraz maszyn rozdmuchowych,
    • Wykształcenie min. średnie , preferowane wyższe techniczne,
    • Dobra znajomość norm ISO/TS16949,
    • Dobra znajomość obsługi komputera, pakietu Office,
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
    • Duża samodzielność,
    • Umiejętność współpracy w grupie,
    • Umiejętność pracy pod presją czasu,
    • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
    • Mile widziane uprawnienia SEP dla I i II Grupy urządzeń (eksploatacja).

    Oferujemy:

    • Pracę w nowoczesnym środowisku produkcyjnym w spółce o bogatej tradycji oraz wysokiej pozycji rynkowej,
    • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Możliwość kształtowania własnej kariery i zdobywania doświadczenia w firmie branży automotive,
    • Ofertę szkoleń umożliwiających zdobywanie nowych kompetencji,
    • Pakiet medyczny oraz ubezpieczenie grupowe.

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

    Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

    bottom