Ta oferta pracy jest nieaktualna od 263 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Brygadzista w Dziale Operacyjnym Produkcji

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2017-10-30

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma FRoSTA sp. z o.o. wiodący producent mrożonych produktów rybnych,

    warzyw i dań gotowych poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    Zakres zadań:

    • efektywne zarządzanie zespołem pracowników
    • zapewnienie ciągłości produkcji i rozwiązywanie bieżących problemów
    • odpowiedzialność za prawidłowe wykorzystywanie materiałów i kontrolowanie ich zużycia
    • nadzór nad przestrzeganiem wewnętrznych procedur, standardów i przepisów BHP
    • raportowanie przełożonemu bieżących problemów i rozwiązań

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie techniczne lub technologiczne
    • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z branżą spożywczą
    • doświadczenie związane z zarządzaniem grupą pracowników
    • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i efektywnego rozwiązywania problemów
    • umiejętność pracy pod presją
    • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym, również w weekendy

    Oferujemy:

    • ciekawą i odpowiedzialną pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
    • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych
    • dobrą atmosferę pracy w oparciu o zasady i wartości FRoSTA
    • pracę w dynamicznym, ambitnym i profesjonalnym zespole

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk

    Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.
    Wszystkim kandydatom zapewniamy dyskrecję i zobowiązujemy się do przetwarzania danych osobowych tylko w celach rekrutacyjnych.