Logo Pracuj.pl

Brygadzista w Dziale Utrzymania Ruchu

Marmite Sp. z o.o.O firmie

  • Zakrzewo (pow. poznański)
    Zakrzewo (pow. poznański), wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie 15 osobowym zespołem.
  • Organizowanie i planowanie napraw oraz konserwacji.
  • Zapewnienie ciągłości oraz sprawności pracy maszyn.
  • Nadzór nad wykonywaniem przeglądów prewencyjnych.
  • Raportowanie prac i postawionych celów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Uprawnienia SEP 2 (inne będą dodatkowym
  • Znajomość schematów hydrauliki, pneumatyki, elektryki, etc ..
  • Biegła umiejętność czytania rysunków technicznych.
  • Znajomość pakietu MS Office excel , word
  • Znajomość oprogramowania wspierającego zarządzanie UR.
  • Umiejętność pracy z zespołem.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
  • Pracę w trybie 1 zmianowym.
  • Bogaty pakiet benefitów.
  • Szkolenia i rozwój w obszarze utrzymania ruchu.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • wyprawka szkolna
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne

Marmite Sp. z o.o.

Marmite to innowacyjna firma będąca liderem na rynku produktów łazienkowych z przetworzonego kamienia. Jest częścią Engineered Stone Group, a jej właścicielem jest amerykański holding inwestycyjny Cranemere . Marmite jest obecna na międzynarodowych rynkach od ponad 40 lat. Jej korzenie wywodzą się ze Szwecji, a od 30 lat jest obecna w Polsce gdzie jest zlokalizowana produ kcj a i główna siedziba firmy. Marmite jest firmą B2B, a jej klienci to największe marki i firmy z branży łazienkowej na świecie. Główne kompetencje firmy to projektowanie, wdrażanie i produkcja unikalnych produktów.

Brygadzista w Dziale Utrzymania Ruchu, Zakrzewo (pow. poznański)