Aplikując na powyższe stanowisko wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Imperial Tobacco Polska Manufacturing S A w procesie rekrutacyjnym na to stanowisko Administratorem zbieranych danych jest w zależności od stanowiska, na które aplikujesz Imperial Tobacco Polska S.A. (ITPL) z siedzibą w Jankowicach, przy ul. Przemysłowej 1, 62 080 Tarnowo Podgórne oraz Imperial Tobacco Polska Manufacturing S.A.(ITPM) z siedzibą w Radomiu (26 600) przy ul. Tytoniowej 2/6. Administrator będzie przetwarzał Twoje dane osobowe podane w aplikacji i kwestionariuszu aplikacyjnym dla celów przeprowadzenia procesu rekrutacji  w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (podstawa przetwarzania danych to podjęcie niezbędnych działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy art 6 ust 1 lit b) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych), a także  dla celów przyszłych rekrutacji (podstawą przetwarzania danych jest Twoja zgoda art 6 ust 1 lit a) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych), jeśli zostanie zaznaczone przez Ciebie pole dotyczące przeszłych rekrutacji • Przepisy prawa zezwalają nam na przetwarzanie następujących, dotyczących Ciebie, danych osobowych  imienia i nazwiska  daty urodzenia  danych kontaktowych  wykształcenia  przebiegu dotychczasowego zatrudnienia • Dodatkowo, wyrażasz zgodę na przetwarzanie wszelkich innych danych osobowych, jakie zamieściłeś w swoim zgłoszeniu rekrutacyjnym zgoda ta dotyczy dodatkowych danych osobowych, które nie zostały wskazane w przepisach prawa, np Twojego wizerunku Potrzebujemy takiej zgody w myśl art 6 ust 1 lit a) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, abyśmy mogli przetwarzać je legalnie Jeśli więc nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach • Twoje dane osobowe będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny dla celów procesu rekrutacyjnego, w związku z którym składasz dokumenty rekrutacyjne, po upływie którego dane zostaną trwale usunięte, a w przypadku udzielenia zgody na przyszłe rekrutacje przez okres w niej wskazany • Masz prawo w dowolnym momencie odwołać udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych za pomocą skrzynki e mailowe, której adres znajdziesz na stronie naszej firmy Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem • Masz prawo do żądania od nas, w każdym momencie, dostępu do swoich danych osobowych, ich przenoszenia, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania • Masz także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych • Masz prawo wniesienia skargi, gdy uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy dotyczące ochrony danych osobowych, do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych • Zebrane dane osobowe możemy udostępniać podmiotom współpracującym z nami w zakresie potrzebnym do obsługi procesów rekrutacyjnych W żadnym razie nie będziemy wykorzystywać Twoich danych do zautomatyzowanego podejmowania decyzji, mających wpływ na Twoją sytuację prawną • W przypadku potrzeby skontaktowania się w sprawie ochrony Twoich danych osobowych, możesz to zrobić, pisząc na adres dostępny na naszej stronie lub też na nasz adres pocztowy podany w pierwszym akapicie.

Brygadzista w Dziale Wysyłek

Imperial Tobacco Polska Manufacturing S.A.

  • ważna jeszcze 4 dni
    do: 25 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Tytoniowa 2/6

Planty

Radom

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za prawidłowy odbiór fizyczny i systemowy wyrobów gotowych

  • kontrolowanie stanów magazynowych i warunków składowania zgodnie z obowiązującymi procedurami

  • dbałość o zapewnienie prawidłowego przygotowania ilościowego i jakościowego wyrobów gotowych według planu wysyłek

  • dbałość o utrzymanie porządku oraz zapewnienie odpowiedniego wykorzystania sprzętu pomocniczego oraz powierzchni magazynowych

  • zarządzanie pracą zespołu i optymalizować procesy magazynowe

  • zgłaszanie i wdrażanie usprawnienia oraz branie udziału w projektach ITPM

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie

  • znajomość zagadnień dotyczących gospodarki magazynowej

  • umiejętność obsługi MS Office (MS Word, MS Excel) oraz systemu QAD - jako dodatkowy atut

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu

  • zdolności przywódcze

  • dokładność, sumienność i odpowiedzialność za powierzone zadania

Mile widziane

  • Uprawnienia do obsługi dźwigów towarowych oraz wózków widłowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dyżury lekarza w biurze

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

  • impreza roczna

  • premia roczna tzw. "13stka"

  • dofinansowanie do posiłków/stołówki

  • premia świąteczna