Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Klauzula Informacyjna administratora danych osobowych zgodnie z art. 13, 14 Europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO): Dane kontaktowe administratora danych osobowych: ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o. ul. Przeskok 2 00-032 Warszawa [email protected] Cele i podstawa prawna przetwarzania danych osobowych: Przetwarzamy dane osobowe zgodnie z przepisami Europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) oraz polskiej ustawy o ochronie danych osobowych, o ile jest to niezbędne do podjęcia decyzji o nawiązaniu z Panią/Panem stosunku pracy/praktyki/stażu. Podstawę prawną dla przetwarzania Pani/Pana danych osobowych stanowi art. 6 ust. 1 lit. b) RODO, zgodnie z którym przetwarzanie danych osobowych jest zgodne z prawem w przypadku, gdy jest ono niezbędne dla rozpoczęcia lub wykonania umowy. Ponadto, możemy przetwarzać Pani/Pana dane osobowe, jeżeli jest to niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego administratora (art. 6 ust. 1 lit. c) RODO) lub do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. (art. 6 ust. 1 lit. f) RODO). Uzasadnionym interesem jest np. konieczność przeprowadzenia dowodu w pozwach sądowych z zakresu prawa pracy. Jeśli udzieli nam Pani/Pan wyraźnej zgody na przetwarzanie danych osobowych w określonych celach, legalność tego przetwarzania opierać się będzie na Pani/Pana zgodzie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. Udzielona zgoda może zostać odwołana w każdej chwili, ze skutkiem na przyszłość. Możemy również przetwarzać Pani/Pana dane osobowe zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. e) RODO, jeżeli jest to konieczne do wykonania zadania realizowanego w interesie publicznym.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz

Brygadzista w Galerii Krakowskiej

ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o.O firmie

ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o.

Pawia 5

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • nadzór techniczny i zapewnienie sprawnego funkcjonowania centrum handlowego Galeria Krakowska,

  • nadzór remontów, przebudów i modernizacji obiektu,

  • nadzór, aktualizacja harmonogramów remontów oraz koordynacja remontów, przebudów i modernizacji powierzchni najmu

  • nadzór nad firmami wykonawczymi, serwisowymi, chroniącymi obiekt, sprzątającymi,

  • organizacja pracy personelu technicznego,

  • udział w przygotowaniu, wdrażaniu i aktualizowaniu wszelkich instrukcji dla centrum,

  • obsługa zgłoszeń szkodowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane z zakresu elektryki, automatyki lub branży budowlanej),

  • znajomość budowy i funkcjonowania instalacji budynków,

  • dobra znajomość języka angielskiego – do kontaktów z centralą firmy,

  • doświadczenie w pracy z systemami ERP - np. SAP – do planowania i kontroli budżetu, analizy procesów oraz raportowania,

  • dyspozycyjność (praca zmianowa, również w weekendy),

  • umiejętność podejmowania szybkich i pewnych decyzji,

  • zdolność myślenia analitycznego – planowanie zadań, szeroka perspektywa, zauważanie szczegółów oraz niuansów, łączenie faktów,

  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne – nawiązywanie relacji z nowymi osobami, praktyczne radzenie sobie w sytuacjach trudnych, wysoka kultura osobista,

  • samodzielność w działaniu, w szczególności w sytuacjach niepewnych i dynamicznych,

  • bardzo dobra organizacja pracy – efektywność w działaniu.

Mile widziane

  • znajomość języka niemieckiego - do kontaktów z centralą firmy,

  • doświadczenie w administrowaniu obiektami budowlanymi.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • możliwość pracy zdalnej,

  • świadczenia dodatkowe: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe,

  • roczny wymiar urlopu 26 dni (przy pełnym etacie) bez względu na staż pracy,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • możliwość rozwoju kompetencji.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

ECE jako największy w Europie operator centrów handlowych zmienia centra handlowe w fascynujące miejsca dostarczające niezapomnianych doświadczeń milionom odwiedzających. Dodatkowo realizujemy projekty z obszaru innych nieruchomości komercyjnych, takie jak: biura, centra logistyczne oraz hotele. Każdego dnia miliony ludzi korzysta z naszych innowacyjnych rozwiązań. Również jako pracodawca wciąż chcemy się doskonalić i rozwijać. Obecnie jest z nami ponad 3600 pracowników, którym zapewniamy przestrzeń do realizacji swoich pomysłów.

Przewiń do profilu firmy

Dołącz do zespołu ECE.

Szukasz ciekawych wyzwań? Dołącz do nas. Jesteśmy odnoszącą sukcesy firmą rodzinną, której ambicją jest stworzenie inspirującego otoczenia zawodowego dla naszych pracowników. Elastyczność i odpowiedzialność indywidualna to cechy charakteryzujące środowisko pracy w ECE.