Ta oferta pracy jest nieaktualna od 206 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Brygadzista w introligatorni

  • Suchy Las (pow. poznański), Poznań, Przeźmierowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 29.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań, Suchy Las (pow. poznański), Przeźmierowo (pow. poznański)
    POT/POZ/1117
    Opis stanowiska:
    • zarządzanie całościowym procesem produkcji,
    • obsługa falcerki, maszyny do oprawy klejonej, maszyny do oprawy zeszytowej, prace manualne,
    • nadzór nad kontrolą jakości produktów,
    • nadzór nad sprawnym  i bezawaryjnym funkcjonowaniem parku maszynowego,
    • zarządzanie pracą pracowników produkcji.
    Profil kandydata:
    • wykształcenie min. zawodowe lub średnie techniczne (mile widziane poligraficzne),
    • doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników,
    • minimum 2 lata doświadczenia w pracy w introligatorni (falcowanie, oprawa klejona, oprawa zeszytowa),
    • dynamika działania, dokładność, odpowiedzialność, uczciwość i zaangażowanie,
    • umiejętność pracy zespołowej,
    • dyspozycyjność.
    Propozycja przyszłego pracodawcy:
    • umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
    • pracę w systemie 1-zmianowym, docelowo 2-zmianowym,
    • miejsce pracy: Suchy Las,
    • wysokie wynagrodzenie,
    • bogaty pakiet socjalny.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Agencja zatrudnienia nr cert. 136

    opis