Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Brygadzista

MRF POLSKA sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Władysława Kamelskiego 9

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie prac podległego zespołu produkcyjnego, rozdzielanie zadań i kontrola ich prawidłowego wykonania

  • Wsparcie zespołu w realizacji planu produkcyjnego

  • Kontrolowanie i monitorowanie procesów produkcyjnych oraz raportowanie przebiegu procesu produkcji do przełożonego

  • Uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej

  • Współpraca z innymi działami firmy

  • Dbałość o utrzymanie urządzeń w dobrym stanie technicznym (w przypadku poważniejszych problemów zgłaszanie potrzeby naprawy)

  • Dbałość o jakość wykonywanych detali i ich bieżąca kontrola

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn linii produkcyjnej

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Szybkość uczenia się, dokładność, odpowiedzialność i sumienność

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych (suwmiarka , mikrometr, itp.)

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Elastyczne formy zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie, B2B)

  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w ciekawych projektach rozwojowych

  • Wynagrodzenie stałe oraz premia uzależniona od wyników pracy i zaangażowania

  • Świetna lokalizacja (m.in. dogodny dojazd WKS oraz SKM)

  • Zapraszamy na naszą stronę internetową: http://www.mrfpolska.pl

O nas

Firma MRF Sp. z o.o. jest firmą produkcyjną znajdującą się w Nowej Wsi pod Pruszkowem, o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i europejskim, z wieloletnim doświadczeniem w obróbce plastycznej blach i profili metalowych. Zatrudniamy aktualnie ponad 300 osób. Specjalizujemy się w produkcji grzejników (produkty własne i kooperacyjne), rozwijając współpracę z nowymi Klientami na rynkach krajowych i europejskich.