Oferta pracy

Brygadzista

DOVISTA PolskaO firmie

  • Wędkowy (pow. tczewski)

    Wędkowy (pow. tczewski), pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 godzin temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie terminowej realizacji zleceń produkcyjnych oraz przestrzeganie standardów jakościowych

  • Nadzorowanie nad przestrzeganiem zasad BHP i ochrony przeciwpożarowej

  • Przestrzeganie reguł wypracowanych na warsztatach Kaizen

  • Przekazywanie impulsów do ulepszeń organizacyjnych, procesowych, bezpieczeństwa i higieny pracy,

  • Zarządzanie grupą pracowników; planowanie rozkładu pracy wg planu produkcji, nadzór nad terminowym wykonaniem, zgodnością ze standardami i jakością wykonania zleceń;

  • Bieżące wsparcie w działaniach operacyjnych Kierownika Produkcji i Kierownika Fabryki

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość procesów produkcyjnych (doświadczenie w branży okiennej mile widziane)

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Doświadczenie w uczestnictwie w warsztatach KAIZEN (mile widziane)

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Zdolności organizacyjne

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Samodzielność w działaniu oraz zorientowanie na rezultaty

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

DOVISTA Polska

DOVISTA Polska Sp. z o.o. - największy w Polsce producent okien drewnianych i drewniano-aluminiowych. Zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz sprzedażą okien fasadowych i drzwi, przy wykorzystaniu unikalnych i nowoczesnych technologii, pozwalających na wytwarzanie oryginalnych produktów.

DOVISTA Polska Sp. z o.o. jest własnością VKR Holding, grupy kapitałowej posiadającej spółki w sektorach okien dachowych (VELUX) i elewacyjnych (DOVISTA). VKR Group zatrudnia ok. 15 tys. pracowników w ponad 40 krajach.

W chwili obecnej poszukujemy osób zainteresowanych rozpoczęciem przygody zawodowej z naszą organizacją - kandydatów, którzy chcieliby wesprzeć nas w wykonywaniu pracy administracyjnej w formie stacjonarnej, w biurze.

Przewiń do profilu firmy