Oferta pracy

Brygadzista Wydziału - Branża mięsna

FARMIO SA

  • Golina (pow. jarociński)

    Golina (pow. jarociński), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie pracą zespołu ok. 50 osób;

  • dbanie o prawidłową eksploatację maszyn i urządzeń w podległym obszarze;

  • ograniczanie strat w procesie produkcji i dbałość o najlepszą jakość produktu końcowego;

  • ścisła współpraca z pozostałymi działami w firmie;

  • odpowiedzialność za przestrzeganie zasad BHP oraz innych przepisów i procedur obowiązujących w zakładzie;

  • dbałość o powierzone mienie i porządek w miejscu pracy;

  • raportowanie przebiegu procesu produkcji;

  • skuteczna realizacja wyznaczonych celów;

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku Brygadzisty;

  • doświadczenie w branży drobiarskiej/mięsnej będzie dodatkowym atutem;

  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji w dynamicznym środowisku produkcyjnym;

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat;

  • ciekawą pracę w dynamicznej, rozwijającej się organizacji;

  • pracę w trybie zmianowym;

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie;

  • przyjazną atmosferę pracy.

O nas

Zakłady Drobiarskie Farmio Sp. z o.o. w Golinie koło Jarocina z najnowszą technologią procesu uboju i dzielenia kurczaka należą do grupy kapitałowej FARMIO, polskiego lidera w produkcji mięsa drobiowego i jaj pochodzących od kur karmionych paszami wolnymi od GMO i dodatkowo przebadanymi na obecność antybiotyków. Gwarantujemy produkty najwyższej jakości oraz wysokie standardy współpracy z pracownikami i partnerami biznesowymi.

Obecnie poszukujemy do pracy na stanowisko: BRYGADZISTA