Brygadzista Wydziału Produkcyjnego

ZPUE S.A.

  • Włoszczowa

    Włoszczowa, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za terminowane realizowanie zleceń produkcyjnych;

  • Zapewnienie właściwej organizacji pracy oraz zarządzanie zespołem pracowników (dopuszczanie do pracy, delegowanie bieżących zadań itp.);

  • Przeprowadzanie szkoleń stanowiskowych BHP;

  • Nadzór nad środkami ochrony indywidualnej;

  • Zgłaszanie bieżących potrzeb związanych z produkcją;

  • Zapewnienie dostępności, rozliczanie narzędzi i materiałów niezbędnych do wykonywania pracy przez zespół;

  • Ścisła współpraca z obszarami kooperującymi.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne (profil budowlany);

  • Mile widziane doświadczenie w budownictwie a w szczególności wiedza z zakresu prefabrykacji betonu;

  • Dobra organizacja pracy;

  • Umiejętności pozwalające na przekazywanie wiedzy i rozwój podległego zespołu;

  • Umiejętności organizacyjne i analityczne;

  • Skrupulatność, zaangażowanie, komunikatywność;

  • Znajomość obsługi narzędzi.

To oferujemy

  • Pracę w innowacyjnej firmie inżynieryjno-technologicznej o międzynarodowym zasięgu;

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat;

  • Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje;

  • Ciekawe, pełne wyzwań zadania w dynamicznym zespole;

  • Niezbędne narzędzia pracy;

  • Wdrożenie do pracy na stanowisku.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

ZPUE S.A.

ZPUE S.A. od ponad 30 lat działa w sektorze elektroenergetycznym. W fabrykach, biurach sprzedaży w kraju i za granicą zatrudniamy 2700 osób. Jesteśmy liderem w segmencie produkcji kontenerowych stacji transformatorowych. Oferujemy rozwiązania dla elektroenergetyki i przemysłu tworząc nową jakość na rynku.

Przewiń do profilu firmy