Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Brygadzista - Zastępca Kierownika Magazynu

Fast Poland Sp. z o.o.

  • Sokołowska 10
    Puchały (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Sokołowska 10

Puchały (pow. pruszkowski)

Grupa FAST jest producentem 11 marek własnych z kategorii: AGD, RTV, akcesoriów kuchennych, wyposażenia domu i ogrodu oraz zabawek.

Grupa Fast zatrudnia 2000 pracowników i sprzedaje swoje produkty w ponad 30 krajach na świecie.

Nasze marki to: Sencor, Philco, Buxton, Yenkee, Retlux, Lamart, Fieldmann, Stell, Buddy Toys, Bayby, Sage

Poszukujemy osoby pełnej entuzjazmu, zorganizowanej i nastawionej na współpracę, która dołączy do naszego zespołu na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad podległą grupą pracowników magazynowych
  • organizacja i kontrola pracy, przydzielanie zadań
  • precyzyjne wydawanie towaru wg otrzymanego dokumentu
  • właściwe rozmieszczenie towaru zgodnie z lokalizacją regałową
  • prawidłowe wypełnianie dokumentacji magazynowej towaru
  • porządek w miejscu pracy
  • ścisła współpraca i wykonywanie poleceń oraz zadań zleconych przez Kierownika Magazynu

Wymagania:

  • umiejętność kierowania grupą pracowników
  • zdolności organizacyjne
  • umiejętność podejmowania decyzji
  • solidność, umiejętność pracy w zespole
  • znajomość gospodarki magazynowej
  • uprawnienia na wózki widłowe będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • regularne wynagrodzenia + dodatkowo premie
  • pakiet prywatnej opieki medycznej MEDICOVER
  • pracę w trybie jednozmianowym
  • praca w Puchałach niedaleko od IKEA Janki (ul. Sokołowska 10)
  • bezpłatny transport z pętli autobusowej Warszawa Okęcie do pracy i z powrotem

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne