Oferta pracy

Brygadzista Zespołu Instalatorów

GLOBITELL WHOLESALE sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

Do naszego zespołu poszukujemy osoby, której zadaniami będą:

  • zarządzanie pracą oraz koordynacja i dbałość o standardy wykonywanych prac z zespołu instalatorów
  • organizacja i koordynacja prac na budowie zgodnie z zatwierdzonym harmonogramem robót
  • prace z zakresu instalacji elektrycznych i fotowoltaicznych, w tym montaż i instalacja paneli fotowoltaicznych, instalacji gruntowych (montaż konstrukcji, okablowania, inwertera), wykonywanie niezbędnych pomiarów instalacji elektrycznych
  • prace z zakresu instalacji teletechnicznych dla operatorów sieci telekomunikacyjnych (montaż konstrukcji wsporczych pod radiolinie, instalacja radiolinii, układanie kabli, montaż szaf dystrybucyjnych, montaż zasilania, realizacje wywiadów technicznych, konfiguracja sprzętu telekomunikacyjnego)
  • przygotowanie, weryfikacja kompletności i poprawności dokumentacji przedwykonawczej i powykonawczej

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w kierowaniu zespołem instalatorów
  • doświadczenie w pracy z zakresu prac instalacyjnych/montażowych
  • wiedza i doświadczenie z zakresu prac elektrycznych
  • doświadczenie w budowaniu instalacji fotowoltaicznych – mile widziane
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
  • uprawnienia do pracy na wysokości
  • znajomość pakietu Office
  • znajomość prawa budowlanego
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu
  • uprawnienie SEP do 1kV
  • uprawnienia UDT z zakresu OZE będą dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub B2B w biurze w Łodzi
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zdobycie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy