Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Brygadzista zespołu pracowników fizycznych z językiem niemieckim

Ideal Work Germany Sp. z o.o. O firmie

  • Niemcy, Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

IDEAL to grupa kapitałowa, działająca w obszarze HR, Outsourcingu i IT głównie na terenie Niemiec i Polski. Naszą strukturę Pracowników w Niemczech chcemy wzmocnić o osobę o stanowisko Brygadzisty, która ma doświadczenie w zarządzaniu Zespołem, zna język niemiecki i chce na co dzień pracować w Niemczech. Współpracujemy z liderami branży logistycznej. Szukamy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • koordynacja pracy powierzonego zespołu
  • wspieranie pracowników przy rozładunku i załadunku kontenerów
  • ścisła współpraca z koordynatorem oraz niemieckim kierownikiem hali
  • wprowadzanie nowych pracowników
  • praca w systemie zmianowym
  • dbałość o płynny przebieg pracy zespołu

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem (ponad 10 osób)
  • znajomość procesów magazynowych
  • umiejętność elastycznego  planowania działań
  • nadzór nad dokumentacją magazynową
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • sprawność fizyczna i gotowość do pracy fizycznej

Oferujemy:

  • umowa o pracę (praca tymczasowa)
  • stawka godzinową  9,79 euro
  • dodatek funkcyjny
  • dofinansowanie do zakwaterowania
  • opieka polskiego koordynatora na terenie Niemiec
  • udział w szkoleniach wewnętrznych
  • możliwość awansu w ramach struktur grupy IDEAL
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV z klauzulą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Grupę Spółek IDEAL z siedzibą w Warszawie, podanych przeze mnie w aplikacji oraz w przekazanych dokumentach danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Grupę Spółek IDEAL z siedzibą w Warszawie, podanych przeze mnie w aplikacji oraz w przekazanych dokumentach danych osobowych, w celu realizacji procesu rekrutacji w przyszłości.

CV bez ww. klauzuli nie mogą być rozpatrywane w procesie rekrutacji teraz lub w przyszłości.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych dobrowolnie w dokumentach rekrutacyjnych oraz w formularzach aplikacyjnych na stronach internetowych www.idealgrupa.pl, www.idealkurier.pl, www.idealpflege.pl jest Grupa Spółek IDEAL . Z Inspektorem Ochrony Danych Grupy Spółek IDEAL można skontaktować się pisemnie, kierując korespondencję na adres Administratora Danych, lub e-mailowo na adres poczty elektronicznej [email protected] Szczegóły zarządzania i przetwarzania danych znajdują się w Polityce Prywatności Grupa Spółek IDEAL na www.idealgrupa.pl.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 12001

Ogłoszenie archiwalne