Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Brygadzista zespołu produkcyjnego

Polska Korporacja Recyklingu sp. z o.o. w LublinieO firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad linią produkcyjną pod względem jakościowym i wydajnościowym,

  • nadzór nad jakością i efektywnością pracy podległych pracowników,

  • doskonalenie procesu produkcyjnego,

  • nadzór nad szkoleniem nowych pracowników,

  • czuwanie nad bezpiecznym wykonywaniem czynności przez podległych pracowników,

  • współpraca z przełożonymi oraz innymi działami w celu zapewnienia realizacji celów

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne, dobrze widziane inżynierskie

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość praktyczna zagadnień z zakresu mechaniki, elektryki oraz automatyki.

  • umiejętności organizacyjne i przywódcze (m.in. delegowanie i rozliczanie zadań)

  • gotowość do pracy zmianowej

  • znajomość języka angielskiego, w stopniu co najmniej komunikatywnym.

To oferujemy

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy (umowa o pracę);

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach dynamicznie rozwijającego się przedsiębiorstwa;

  • możliwość zdobycia uprawnień I umiejętności specjalistycznych, (kursy i szkolenia,) w tym na instalacjach w UE;

  • pracę na liniach technologicznych o światowym poziomie techniki;

  • motywacyjny system wynagradzania;

  • wynagrodzenie na poziomie: 5400 zł – 6000 zł brutto

  • uczestnictwo w zakładowym programie motywacyjnym dla “kadry kluczowej”;