Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Brygadzista

Ekoenergetyka-Polska S.A.

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad przebiegiem procesu produkcyjnego zgodnie z obowiązującymi w zakładzie normami, przepisami BHP i ppoż.;

  • montaż szaf sterowniczych w szczególności: montaż aparatury, tras kablowych, okablowania oraz montaż osprzętu;

  • współpraca z kierownictwem;

  • identyfikowanie i rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych, technicznych i organizacyjnych;

  • utrzymywanie w czystości i porządku stanowiska pracy;

  • zarządzanie organizacją pracy podległego zespołu, planowanie zadań i koordynacja ich wykonania;

  • zapewnienie odpowiedniej jakości produkcji w powierzonym obszarze;

  • raportowanie Kierownikowi Produkcji.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obszarze produkcyjnym na stanowisku lidera, brygadzisty lub pokrewnym;

  • wiedza z zakresy elektryki, elektrotechniki - mile widziana;

  • gotowość do pracy na dwie zmiany;

  • umiejętność planowania oraz zarządzania zespołem;

  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji, ustalania priorytetów w zmiennych warunkach;

  • uprawnienia SEP min. do 1 kV lub otwartość na ich uzyskanie;

  • praktyczna umiejętność czytania schematów elektrycznych;

  • mile widziana znajomość języka ukraińskiego;

  • wysoka komunikatywność;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • dobra organizacja pracy;

  • zaangażowanie, rzetelność.

To oferujemy

  • Prywatna Opieka Medyczna LUX MED

  • Karta Medicover Sport

  • Dofinansowanie posiłków na Ekoen

  • Dofinansowanie nauki języków

  • Możliwość awansu

  • Szkolenia wewnętrzne merytoryczne

  • Innowacyjne projekty e-mobility

  • Interdyscyplinarny zespół

  • Emplo – platforma do komunikacji

  • Wsparcie inicjatyw pracowniczych

  • Udział w akcjach charytatywnych Fundacji Ekoenergetyki

  • Sportowa integracja

  • Pyszna kawa z lokalnej palarni

  • Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

  • Dofinansowanie pobytu dziecka w przedszkolu Ekolucky

  • Dofinansowanie ważnych momentów w życiu: ślub i narodziny dziecka

  • Płatny program poleceń pracowników do Działu Produkcji

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • dofinansowanie w ważnych momentach w życiu (ślub, dziecko)

Firma Ekoenergetyka – Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury szybkiego ładowania wysokiej mocy dla samochodów i autobusów elektrycznych. Jesteśmy firmą technologiczną, a nasze innowacyjne projekty B+R rozwijają elektromobilność w skali globalnej. Unikalne know-how tworzone przez naszych pracowników pozwala nam zmieniać oblicze komunikacji wprowadzając zeroemisyjny transport do miast na całym świecie. Byliśmy prekursorami rynku emobility, a teraz dzięki zdobytemu doświadczeniu - osiągamy technologiczne przywództwo w światowym megatrendzie jakim jest E-MOBILITY :)

Przewiń do profilu firmy