Oferta pracy

Brygadzista Zmianowy - Produkcja

AWECO POLSKA APPLIANCE Sp. z o.o.

  • Turyńska 80, Tychy
    Tychy, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Turyńska 80

Tychy

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP, procedur, dyscypliny i porządku

  • odpowiedzialność za wysoką jakość, terminowość oraz produktywność swojego działu

  • realizacja planów produkcyjnych podległej zmiany

  • efektywne zarządzanie i motywowanie podległego zespołu

  • rozwiązywanie problemów produkcyjnych

  • nadzór nad dokumentacją produkcyjną i jakościową

  • realizacja i współudział we wdrażaniu procesów optymalizacyjnych

  • współpraca z innymi działami firmy

  • obowiązki wykonywane we współpracy z przełożonym

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe, mile widziane średnie techniczne

  • minimum roczne doświadczenie w pracy w dziale produkcji na stanowisku lidera / brygadzisty

  • umiejętność zarządzania zespołem min. 10 osobowym

  • samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • zdolności komunikacyjne

  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

To oferujemy

  • umowę o pracę bez pośredników na czas nieokreślony

  • pracę zmianową

  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części stałej oraz dodatków

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • regularne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • bardzo dobre warunki pracy w hali produkcyjnej z zapleczem socjalnym

  • fundusz socjalny: wczasy pod gruszą, paczki Mikołajkowe dla dzieci, premia świąteczna, Multisport

  • ubezpieczenie grupowe

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

SANHUA AWECO jest globalną firmą zatrudniającą prawie 2000 pracowników. Od 2013 roku jesteśmy częścią SANHUA, światowego lidera systemów AGD, motoryzacji i klimatyzacji, zatrudniającego 20.000 pracowników na całym świecie.

Produkowane przez nas systemy są kluczowymi elementami w niemal każdym urządzeniu gospodarstwa domowego czy klimatyzatora, jak również co drugiego nowo wyprodukowanego samochodu na świecie.

Przewiń do profilu firmy