Ta oferta pracy jest nieaktualna od 65 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Brygadzista Zmianowy

  • Wykroty (pow. bolesławiecki), dolnośląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2018-08-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    CUSTO POL SA czołowy producent dywaników oraz dystrybutor akcesoriów samochodowych w Europie. 15 lat doświadczenia na rynku krajowym jak i zagranicznym. Lider w kategorii dywaniki tekstylne oraz PCV.

    BRYGADZISTA ZMIANOWY

    Opis stanowiska:

    • sprawowanie nadzoru nad prawidłowością przebiegu procesu produkcyjnego na dziale pakowania,
    • nadzór i organizacja pracy podległych pracowników,
    • zarządzanie podległymi pracownikami (delegowanie zadań i rozliczanie z ich wykonania),
    • kontrola czasu pracy,
    • kontrola jakości pakowanych wyrobów,
    • kontrola prawidłowości wykonanych zadań,
    • dbanie o należyty stan powierzonych maszyn i urządzeń,
    • wykonywanie pracy ściśle z harmonogramem produkcji.

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie
    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • asertywność
    • doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym
    • motywacja do pracy
    • dyspozycyjność (praca w systemie dwuzmianowym)

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • pracę w systemie dwuzmianowym
    • pracę w renomowanej firmie z wysoką pozycją zarówno na rynku krajowym, jak i europejskim

    CV można składać osobiście w godzinach od 8 - 16 w siedzibie firmy w Wykrotach przy ul. Parkowej 31 lub za pomocą przycisku APLIKUJ.

    Więcej informacji o firmie na stronie www.custopol.com