Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Brygadzista Zmiany

  • Łódź, łódzkie
  • Kierownik
  • 01.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ARO Logistics sp.k.

    ARO Logistics jest firmą świadczącą usługi magazynowe, w szczególności związane z magazynowaniem, obsługą zamówień, konfekcjonowaniem i dystrybucją towarów.

    W związku z rozwojem obszaru co-packingu poszukujemy Kandydatów na stanowisko Brygadzisty Zmiany.

    Miejsce pracy: Łódź

    Opis stanowiska:

    • koordynowanie prac podległego zespołu (około 15-20 osób) w obszarze co-packingu (prace manualne polegające na pakowaniu, przepakowywaniu, etykietowaniu towarów)
    • szkolenie podległych pracowników w swoim obszarze
    • zabezpieczenie pracowników w potrzebne materiały oraz surowce
    • codzienna, cykliczna kontrola jakości oraz wydajności wykonywanej pracy podległego zespołu
    • rozliczanie realizacji zadań i przygotowywanie zestawień
    • odpowiedzialność za przestrzeganie zasad BHP oraz innych przepisów i procedur obowiązujących w magazynie,
    • stałe poszukiwanie i inicjowanie usprawnień w procesie produkcji
    • sprawdzanie stanu technicznego urządzeń i maszyn w podległym obszarze

    Wymagania:

    • min. rok doświadczenia na stanowisku brygadzisty lub podobnym
    • doświadczenie w firmie świadczącej usługi magazynowe, co-packingu bądź inne usługi produkcji będzie dużym autem
    • gotowość do pracy zmianowej - 2 zmiany od poniedziałku do piątku (6:00 - 14:00 ; 14:00 - 22:00)
    • umiejętność skutecznego zarządzania ludźmi i ich pracą
    • znajomość obsługi pakietu MS Office
    • samodzielność i inicjatywa w działaniu
    • umiejętność pracy pod presją, zaangażowanie
    • dobra organizacja pracy własnej i zespołu
    • uprawnienia na wózki widłowe będą dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • bezpośrednie zatrudnienie
    • premię miesięczną
    • możliwość rozpoczęcia praktycznie od zaraz.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV przez portal Pracuj.pl bądź o pozostawienie CV w siedzibie firmy ARO Logistics w Łodzi.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w obecnej i przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez przedsiębiorstwo, ale nie dłużej jak przez okres 1 roku od dnia wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji

    Więcej informacji nt. przetwarzanych danych na https://www.arologistics.pl/RODO.php

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.