Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Panevolt Investments Sp. z o.o.

Brygadzistka/Brygadzista produkcyjny

Panevolt Investments Sp. z o.o.O firmie

  • Ostrowska 582, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 10 dni
    do: 21 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Ostrowska 582

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie pracy linii produkcyjnej w tym organizacja, jakość i poprawność wykonywanej pracy na poszczególnych stanowiskach, zgodność poszczególnych etapów z instrukcją produktową oraz jakość produktu gotowego

  • Współpraca z działem magazynowania w celu zapewnienia surowców na linii produkcyjnej oraz wydania produktu gotowego

  • Nadzór nad podległymi pracownikami: jakością ich pracy, poprawnością wykonywania powierzonych zadań

  • Wprowadzanie nowych pracowników- zapoznanie z obowiązującymi zasadami oraz szkolenia

  • Uzupełnianie bieżącej dokumentacji produkcyjnej

  • Przestrzeganie i egzekwowanie wśród podległych pracowników norm, przepisów i zasad panujących w zakładzie

  • Podstawowa obsługa prostych maszyn produkcyjnych

  • Zgłaszanie usterek maszyn produkcyjnych

  • Dbanie o czystość na podległych obszarach

  • Dbanie o atmosferę pracy w tym: zachowanie podstawowych zasad kultury osobistej, przejrzysta komunikacja z pracownikami linii, współpracownikami i przełożonymi, tolerancyjność i pozytywne nastawienie do pracy oraz współpracowników

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Brygadzisty/Brygadzistki

  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem i zdolność podejmowania decyzji

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Wykształcenie min. średnie

  • Rozwinięte kompetencje miękkie takie jak: kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, kreatywność, empatia, dobra organizacja czasu pracy

  • Uczciwe, rzetelne i odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań

  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

Mile widziane

  • Znajomość systemów HACCP i BRC

To oferujemy

  • Odpowiedzialną pracę, w miłej atmosferze, w kameralnym, międzynarodowym środowisku

  • Możliwość rozwoju i realizowania własnych pomysłów

  • Program profesjonalnych szkoleń i wdrożenie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Czekolada to nasza pasja! Jeśli lubisz jej smak tak samo jak my, to postaw na rozwój kariery z nami!

W związku z dynamicznym rozwojem grupy kapitałowej MM Brown, będącej właścicielem marki renomowanych produktów Chocolissimo, aktualnie rekrutujemy do nowo powstałej spółki - Panevolt Investments.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje