BTL Manager Drink Different

Grupa ŻywiecO firmie

  • Grzybowska 56, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 2 dni
    do: 29 lip 2021
  • Praca zdalna
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • menedżer

Grupa Żywiec

Grzybowska 56

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie koncepcji oraz pełny leadership loterii konsumenckich dla portfela marek Drink Different (Desperados i Warka Radler)

  • Przygotowywanie i egzekucja dodatkowych narzędzi trade marketingowych dla wyznaczonej grupy marek wspierających sprzedaż we wszystkich kanałach sprzedaży

  • Ewaluacja efektywności działań wraz z rekomendacjami na przyszłość

  • Przygotowanie analiz i rekomendacji na podstawie danych sprzedażowych , rynkowych i shopper insights- analizy bieżące oraz jako input do planowania rocznego

  • Planowanie i zarządzanie budżetem aktywności BTL

  • Odpowiedzialność za P&L marki w poszczególnych kanałach sprzedaży

  • Bliska współpraca z Brand Teamem w przekładaniu planów marek na efektywne działania w punktach sprzedaży

  • Współpraca z kanałowymi zespołami Aktywacji Sprzedaży

  • Współpraca z działem Kontrolingu i Danych Biznesowych

  • Regularny i częsty kontakt z rynkiem poprzez wizyty rynkowe i utrzymywanie kontaktów ze strukturami sprzedażowymi

  • Raportowanie do St. Kierownika Zespołu Marek w Dziale Marketingu

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku lub w Działach Marketingu, Trade Marketingu, Aktywacji Sprzedaży

  • Wykształcenie wyższe: ekonomia, zarządzanie, kierunki biznesowe

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom min. B2)

  • Znajomość narzędzi badawczych Nielsen, GFK oraz badań shopper insights

  • Wiedza na temat specyfiki działań wszystkich kanałów sprzedaży

  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków z danych dostarczonych przez inne działy

  • Bardzo dobre umiejętności prezentacyjne i komunikacyjne

  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i zarządzania projektami

  • Benefity

  • Deputat piwny

  • Wczasy pod gruszą

  • Kafeteria MyBenefit

  • Opieka medyczna

  • Ubezpieczenie na życie

  • Pracowniczy program emerytalny

  • Szkolenia i działania rozwojowe

  • Program Moje Ż

  • SHE Day- dzień bezpieczeństwa i zdrowia