Oferta pracy

1/06/2021
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Business Account Manager

SUNCODEO firmie

  • Kraszewskiego 30, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 18 dni
    do: 08 lip 2021
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

SUNCODE

Kraszewskiego 30

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • utrzymywanie i wzmacnianie relacji z bieżącymi klientami Suncode,

  • identyfikowanie bieżących i kreowanie przyszłych potrzeb istniejących klientów,

  • aktywne poszukiwanie możliwości zwiększenia sprzedaży produktów,

  • identyfikowanie bieżących i kreowanie przyszłych potrzeb Partnerów Biznesowych,

  • aktywne poszukiwanie możliwości zwiększenia sprzedaży produktów poprzez Partnerów biznesowych,

  • profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych produktów,

  • aktywne współuczestnictwo w realizacji polityki sprzedażowej firmy oraz wsparcie procesów sprzedaży,

  • przygotowanie ofert, prezentacji,

  • negocjowanie warunków umów,

  • udział we wdrożeniach systemów informatycznych,

  • podejmowanie działań zapewniających wysoką, jakość obsługi klientów

  • dbanie o dobry wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów,

  • wiedzy z zakresu procesów biznesowych i struktur organizacyjnych

  • poprawnego posługiwania się językiem polskim,

  • wysokiego poziomu kultury osobistej,

  • znajomości podstawowych zagadnień z dziedziny zarządzania i informatyki,

  • wiedzy z zakresu sprzedaży i marketingu,

  • zaangażowania w powierzone zadania,

  • samodzielności,

  • gotowości do ciągłego podnoszenia własnych kwalifikacji,

  • entuzjazmu.

Mile widziane

  • prawo jazdy kat. B,

  • znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • udział w ciekawych projektach realizowanych dla dużych i znanych firmach w Polsce oraz zagranicą,

  • udział w rozwoju wiodącej firmy wdrażającej wiodące rozwiązania biznesowe i technologiczne oraz współpracę z zespołem doświadczonych specjalistów biznesowych i IT służących pomocą,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • elastyczne godziny pracy oraz formę zatrudnienia do uzgodnienia,

  • możliwości rozwoju zawodowego,

  • atrakcyjną lokalizację miejsca pracy,

  • praca w pełnym wymiarze godzin – możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy,

  • pracę w młodym i zmotywowanym zespole,

  • możliwość praktycznego poznania zagadnień doradztwa biznesowego w obszarze organizacji przedsiębiorstw.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

SUNCODE

SUNCODE jest wiodącą w Polsce firmą dostarczającą i wdrażającą najnowocześniejsze systemy informatyczne zarządzania dokumentami i procesami biznesowymi w przedsiębiorstwie oraz świadczącą usługi doradcze w obszarze IT.

Do dyspozycji naszych klientów pozostawiamy kilkudziesięciu wykwalifikowanych konsultantów. Nasze piętnastoletnie doświadczenie obejmuje ponad 1000 projektów w przeszło 200 największych firmach w kraju i za granicą. W gronie naszych klientów znajdują się przedstawicielstwa dużych koncernów międzynarodowych, a także duże i średnie firmy krajowe. Prowadzimy badania naukowe i rozwijamy innowacyjne technologie w zakresie zarządzania dokumentami i procesami biznesowymi.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje