Prosimy o przesyłanie CV koniecznie z Klauzulą zamieszczoną poniżej. CV bez odpowiedniej zgody kandydata, nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji. „Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu, załączonych dokumentach rekrutacyjnych, a także podanych przeze mnie we wszystkich materiałach pozyskanych w przyszłości w toku niniejszej rekrutacji przez DSA Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, ul. Młynarska 48 - dla celów niezbędnych do realizacji aktualnego procesu rekrutacji, w ramach którego aplikuję".
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Business Advisor SME

DSA Sp. z o.o.

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ważna jeszcze 12 dni
    do: 28 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja celów sprzedażowych związanych z rozwijaniem współpracy z Klientami;

  • Negocjacje warunków handlowych;

  • Współpraca z innymi działami oraz koordynowanie działań operacyjnych w celu zapewnienia szybkiej i efektywnej obsługi Klientów.

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w środowisku sprzedażowym lub w utrzymaniu Klienta (sektor B2B);

  • Silna motywacja oraz zorientowanie na realizację wyznaczonych celów;

  • Umiejętność prowadzenia negocjacji biznesowych;

  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Zorientowanie na potrzeby Klienta;

  • Zdolność szybkiego uczenia się oraz uwagi na szczegóły;

  • Umiejętność obsługi komputera, w szczególności pakietu MS Office.

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

  • Bogaty pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, bonusy pieniężne zależne od wyników pracy;

  • Interesującą i ambitną pracę w bardzo dynamicznym środowisku;

  • Jasną ścieżkę awansu i możliwość rozwoju w strukturach firmy;

  • Pracę w międzynarodowym środowisku w stałym kontakcie z językami obcymi;

  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole nastawionym na współpracę.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku z wieloletnim doświadczeniem między innymi w outsourcingu, obsłudze klienta, wsparciu sprzedaży. Od wielu lat współpracujemy ze światowymi liderami w branży finansowej i usługowej.

Przewiń do profilu firmy

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizowanie celów sprzedażowych do Klientów, z segmentu małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce.

W toku swoich działań Business Advisor SME będzie także utrzymywał pozytywne relacje z Klientami, poprzez analizę ich potrzeb, dobór gamy produktowej, rozwijanie współpracy i optymalizację warunków handlowych.