Oferta pracy

Business Analyst / Analityk Biznesowy

Unity Group

umowa o pracę
7 30015 300 brutto / mies.
kontrakt B2B
60,00125,00 netto (+ VAT) / godz.
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Unity Group

Armii Krajowej 25

Krowodrza

Kraków

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Identyfikacja potrzeb biznesowych klientów na etapie sprzedaży i analizy

  • Doradzanie Klientom przy wyborze optymalnych rozwiązań

  • Współpraca z zespołem realizacyjnym, a także przedstawicielami Klienta podczas realizacji projektu - zarządzanie wymaganiami, aktualizacja dokumentacji projektowej, przygotowywanie backlogu prac

  • Wspieranie zespołu deweloperskiego w rozumieniu celów, identyfikacji z produktem i budowaniem zaangażowani

  • Wsparcie merytoryczne zespołu programistycznego w fazie wdrożenia aplikacji

  • Przygotowywanie dokumentacji powdrożeniowej

  • Opracowywanie wymagań systemowych

  • Prowadzenie szkoleń dla użytkowników

Nasze wymagania

  • Masz 3-5 lat doświadczenia komercyjnego jako analityk biznesowy

  • Potrafisz rozmawiać zarówno z klientem jak i zespołem programistów

  • Masz podstawową znajomość metod i technik integracji informatycznych

  • Metodyki zwinne nie są Ci obce

  • Znasz podstawowe metody priorytetyzacji

  • Znasz metody zbierania wymagań

  • Wiesz jak układać flow zespołu

  • Znasz zasady modelowania procesów biznesowych oraz umiesz je przedstawić w sposób graficzny (m.in UML, BPMN, Event storming)

Mile widziane

  • Znajomość Jiry i Confluence

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • agile
  • scrum

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Zespół

E-commerce – już od ponad 11 lat pracujemy dla jednego z największych e-commerce'ów branży budowlanej w Polsce i na świecie. Jesteśmy na etapie replatformingu platformy z monolitu na mikrousługi. To wielki gmach, a dekompozycja monolitu wymaga wielu rąk na pokładzie. Każdy ekspert jest dla nas na wagę złota.

Dajemy Ci możliwości rozwoju

Spotkania wewnątrzfirmowe i zewnętrzne – Unity Tech Talks: https://www.unitygroup.com/pl/firma/wydarzenia/open-unity-tech-talks/

Branżowe platformy e-learningowe

Wsparcie mentorów - liderów technicznych

Konferencje w Polsce i za granicą

Treningi umiejętności miękkich – HRowy Yoda zawsze Ci pomoże!

Słynne „owocowe czwartki” też mamy, ale co ważniejsze, możesz liczyć na:

Dofinansowanie nauki języków obcych

Multisport

Prywatną opiekę medyczną

Ubezpieczenie na życie

Liczne integracje firmowe (jak np. Beach Bar Party, Boat Party i inne Party!)

Firmową e-bibliotekę

Program rekomendacji pracowników (ty polecasz, my płacimy)

Unity Group

Unity Group tworzy ponad 400 specjalistów IT, którzy od ponad 25 lat wdrażają rozwiązania z zakresu transformacji cyfrowej. Kim jesteśmy? Interdyscyplinarnym zespołem ekspertów, którzy na co dzień tworzą projekty dla wiodących marek budując organizację opartą na otwartości, współpracy i dzieleniu się wiedzą. W naszym portfolio znajdziesz RTV Euro AGD, Nestle, McDonald’s, SIG, Credit Agricole, Volkswagen Group, General Motors, GLS, HP czy LPP i wielu innych.

W 2022 otrzymaliśmy certyfikat Great Place to Work – jesteśmy z tego niezwykle dumni! To nagroda przyznawana w oparciu o opinie pracowników - aż 88% członków naszego zespołu stwierdziło, że Unity Group to świetne miejsce pracy!

Przewiń do profilu firmy