Oferta pracy

Business Analyst / Analityk Biznesowy (Projekty IT)

EAGLE RECRUITMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

11 00014 000 brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Do międzynarodowej firmy z branży IT poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko

Business Analyst / Analityka Biznesowego (Projekty IT)

Przyszłe obowiązki:

  • Uczestnictwo w każdym etapie projektu: od analizy wymagań biznesowych, po wdrożenie, rozwój i utrzymanie na poziomie analitycznym,
  • zbieranie i analiza wymagań funkcjonalnych oraz niefunkcjonalnych,
  • udział w warsztatach analitycznych z klientem oraz przygotowywanie po nich notatek, raportów i prezentacji,
  • analizowanie oraz modelowanie procesów biznesowych,
  • wsparcie przy tworzeniu dokumentacji projektowej, koncepcji rozwiązań oraz specyfikacji,
  • udział w procesie wdrożenia, testowania oraz odbioru oprogramowania,
  • przygotowywanie analiz, zestawień i statystyk z wykorzystaniem narzędzi analitycznych.

Czego wymagamy od kandydata?

  • doświadczenia na podobnym stanowisku/z podobnymi obowiązkami (min. 2 lata),
  • wysokich umiejętności analitycznych,
  • doświadczenia w modelowaniu z wykorzystaniem notacji BPMN oraz UML,
  • znajomości narzędzi analitycznych typu Enterprise Architect oraz technik zbierania, analizy i prezentacji wymagań,
  • znajomości systemów bazodanowych wraz ze swobodnym tworzeniem zapytań SQL,
  • znajomości zagadnień z zakresu inżynierii oprogramowania,
  • bardzo dobrej znajomości pakietu Office,
  • min. komunikatywnej znajomości języka angielskiego,

Pracodawca oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie w oparciu o wybraną przez kandydata formę umowy,
  • elastyczny, zadaniowy czas pracy,
  • możliwość pracy zdalnej w uzgodnionym zakresie,
  • benefity pozapłacowe (karta multisport, prywatna opieka medyczna),
  • pracę w profesjonalnym środowisku z możliwością zdobycia awansu zawodowego,
  • udział w ciekawych, ambitnych projektach.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy