Oferta pracy

Business Analyst

Flügger Poland Sp. z o.o.

  • Rakietowa 20A, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rakietowa 20A

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • zbieranie, precyzowanie i analiza danych rynkowych i wymagań biznesowych

  • tworzenie raportów i narzędzi analitycznych na potrzeby pionu sprzedaży i marketingu

  • współpraca przy tworzeniu nowych narzędzi biznesowych oraz koordynacja ich wdrożenia

  • zapewnienie dobrej jakości analiz i interpretacji wyników

  • odpowiedzialność za usprawnienie procesu podejmowania decyzji biznesowych w oparciu o sporządzone raporty i narzędzia

  • wsparcie biznesu w codziennym użytkowaniu oprogramowania i narzędzi sprzedażowych

  • wsparcie w kształtowaniu polityki cenowej firmy

  • proaktywne poszukiwanie nowych, lepszych rozwiązań

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane z zakresu ekonomii, analityki biznesowej i pokrewne)

  • zaawansowana znajomość Excela, hurtowni danych, modeli logicznych danych wraz z umiejętnością automatyzacji (makra)

  • podstawowa znajomość aplikacji BI (Power BI, Qlick View itp.)

  • znajomość procesów raportowania i rozliczania sprzedaży oraz kluczowych KPI raportowych

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (oferujemy indywidualne lekcje angielskiego)

  • umiejętność analitycznego i logicznego myślenia oraz rozwiązywania problemów

  • umiejętność pracy zespołowej oraz organizacji pracy własnej

Mile widziane

  • doświadczenie w opracowywaniu budżetów sprzedażowych

To oferujemy

  • dużą samodzielność stanowiska

  • możliwość rozwoju w międzynarodowej strukturze (bliska współpraca z centralą w Danii)

  • zatrudnienie na umowę o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pracę w miłej atmosferze w profesjonalnym zespole

  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy

  • brak dress code’u

  • szereg benefitów: karty sportowe, opiekę medyczną, dofinansowanie do wypoczynku, dopłaty do kina/teatru/sportu, dofinansowanie do wakacji dla dzieci, ubezpieczenie na życie, zniżki na produkty firmowe, darmowy parking

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

O projekcie:

Dołączając do naszego zespołu Customer Support obejmiesz samodzielne stanowisko stanowiące bezpośrednie wsparcie dla naszego biznesu.

Będziesz odpowiedzialny za tworzenie raportów i narzędzi analitycznych opartych na badaniu danych rynkowych.

Oprócz tego będziesz pierwszym bezpośrednim kontaktem wspierającym naszą sieć sprzedaży podczas użytkowania tych narzędzi.

Dzięki stałej współpracy z kolegami w Polsce jak i w naszej duńskiej centrali, uzyskasz szerokie możliwości rozwoju i wymiany doświadczeń w międzynarodowej strukturze.

Gwarantujemy pełną swobodę w doborze narzędzi pracy – liczy się efekt!

We Flügger mamy wiele powodów do dumy, w szczególności są to nasze korzenie, produkty wysokiej jakości, wykwalifikowani pracownicy i lojalna baza klientów. W czerwcu 2020 roku uruchomiliśmy naszą nową strategię Going Green, w której większy nacisk na zrównoważony rozwój odgrywa kluczową rolę w osiąganiu naszych celów. Chcemy stworzyć bardziej ekologiczny Flügger, a naszą ambicją jest neutralność produkcji pod względem emisji CO2 do 2030 r., stosowanie 75% plastiku z recyklingu w naszych opakowaniach i produkcja farb w 100% zrównoważonych.

Przewiń do profilu firmy