Business Analyst in Test ze znajomością języka niemieckiego

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 20.06.2019
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 20.07.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Business Analyst in Test
    (z podstawową znajomością języka niemieckiego)
    Nr ref. 01/09C/Wro
    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska:

    Jako Business Analyst in Test będziesz zbierać wymagania klienta odnośnie oprogramowania, przekazywać je reszcie zespołu oraz analizować pod kątem testów. Do zakresu Twoich obowiązków należeć będzie również budowanie zestawów przypadków testowych, wykonywanie testów oraz analiza i raportowanie wyników.

    Profil idealnego kandydata:

    • 2-letnie doświadczenie w testowaniu oprogramowania;
    • doświadczenie w analizie wymagań, specyfikacji, projektowaniu testów, przygotowywaniu danych testowych oraz wykonywaniu testów;
    • podstawowa wiedza z zakresu automatyzacji testów i baz danych;
    • dobra znajomość metodologii Agile;
    • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego (Capgemini będzie wspierać dalsze kształcenie w zakresie języka niemieckiego w ramach intensywnego kursu języka niemieckiego, bez wpływu na finansowe warunki zatrudnienia).

    Oferujemy:

    • Bogatą ofertę szkoleń zawodowych i językowych
    • PKUP przy pracy twórczej
    • Prywatną  opiekę medyczną
    • Pakiet ubezpieczeniowy
    • Elastyczny czas pracy
    • Wsparcie w relokacji
    • Parking samochodowy oraz boks na rowery
    • Umowę o pracę na czas nieokreślony
    • System kafeteryjny
    • Imprezy integracyjne
    • Nieodpłatną kartę Multisport oraz firmowe drużyny sportowe
    • MasterBenefit abonament samochodowy

    Poczytaj, jak wygląda nasz proces rekrutacyjny.

    Zgłoszenie wraz z numerem referencyjnym, prosimy prześlij za pomocą naszego
    formularza aplikacyjnego

    www.capgeminisoftware.pl/kariera

    Twoje dane osobowe są u nas bezpieczne. Ochrona danych osobowych jest jedynym z naszych najważniejszych priorytetów. Przetwarzamy je w sposób odpowiedzialny, ograniczamy gromadzenie i dostęp do nich, w szczególności w odniesieniu do osób, które uczestniczyły w obecnych lub będą uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacji. Przygotowaliśmy dla Ciebie informację o celach i zasadach przetwarzania przez Capgemini Polska Sp z o. o. danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach. Komplet informacji znajdziesz pod niniejszym adresem strony internetowej.