Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Business Analyst Intern

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 2018-10-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    bottom
    top
    StepStone to firma technologiczna łącząca pracodawców i kandydatów, wielokrotnie nagradzana za Najlepsze portale rekrutacyjne. Nasz zespół to grupa prawie 300 profesjonalnych, ambitnych i kreatywnych developerów, rozwijających produkty IT w 130 krajach na całym świecie.

    Interesujesz się analizą biznesową? Lubisz dane, fakty i analizowanie procesów?
    Aplikuj! Szukamy stażysty, który wesprze analityków w tworzeniu dokumentacji technicznej.
    Oczekiwania:
    • Analityczny umysł, zorientowanie na detale,
    • Dostępność 20-40 godzin tygodniowo przez kolejne trzy miesiące,
    • Podstawowa znajomość zapytań SQL, XML+XSLT będzie plusem,
    • Swobodny język angielski w mowie i w piśmie (B2).

    Obowiązki:

    • Wsparcie zespołu Analityków IT pod kątem zgodności z RODO, w tym:
      - tworzenie dokumentacji,
      - analiza danych i procesów.

    Co do zyskania?

    • Możliwość poznania świata IT od strony praktycznej,
    • Możliwość zweryfikowania swoich umiejętności,
    • Otwarci i pomocni współpracownicy – zawsze chętni do podzielenia się swoim know-how,
    • Dobry start, jeżeli ktoś ma zamiar zacząć pracę w branży IT,
    • Staż jest płatny.

    Oferujemy:

    • Pracę w SCRUMIE
    • Stabilność zatrudnienia i ciągłość projektów
    • Ubezpieczenie medyczne oraz stomatologiczne
    • Ubezpieczenie na życie
    • Multibenefit - wybierasz to co chcesz
    • Pracę w międzynarodowym środowisku
    • Szkolenia i konferencje
    • Codzienną bombę witaminową w postaci świeżych owoców
    • Eventy integracyjne
    • Gifty okolicznościowe
    • Zajęcia języka angielskiego
    • Zróżnicowanie technologiczne
    • Atrakcyjny system
      poleceń, program referalowy
    • Premie kwartalne
    • Pokój gier

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz”  zgadzasz się na przetwarzanie przez StepStone Services  Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest StepStone Services Sp. z o.o.  z siedzibą w Warszawie (ul. Domaniewska 50, 02-672 ). Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego oraz – w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody – w celu przyszłych procesów rekrutacyjnych.

    Dane będą przechowywane przez okres 1 roku po zakończeniu rekrutacji lub do czasu wycofania zgody w przypadku zainteresowania również przyszłymi rekrutacjami.

    Podstawą przetwarzania danych osobowych jest dobrowolnie wyrażona przez Pana/Panią zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może być w każdym czasie wycofana (przy czym nie wpływa to na wcześniejszą zgodność z prawem przetwarzania danych), a także prawnie uzasadniony interes administratora (np. obrona ewentualnych roszczeń – art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

    W każdym czasie przysługuje Panu / Pani prawo dostępu do treści danych, prawo ich sprostowania, prawo usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Oświadczenia w zakresie realizacji praw prosimy składać na adres e-mail: [email protected]

    Odbiorcami Pana/Pani danych osobowych są obsługujące administratora podmioty w zakresie hostingu oraz dostawca systemu rekrutacyjnego.   Szczegółpwe pytania w zakresie przetwarzania danych osobowych przez StepStone Services  Sp. z o.o. prosimy kierować do Inspektora Ochrony Danych na adres: [email protected]