Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Business Analyst

Nowe Motywacje Sp. z o.o.O firmie

Nowe Motywacje Sp. z o.o.

Józefa Korzeniowskiego 39

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie wywiadów z Klientem w celu identyfikacji procesów biznesowych

  • opracowanie modeli procesów biznesowych w notacji BPMN

  • optymalizacja procesów biznesowych wspieranych przez systemy informatyczne

  • weryfikacja wymagań funkcjonalnych i pozafunkcjonalnych dla systemu informatycznego w oparciu o analizę procesów

  • wsparcie w projektowaniu nowych rozwiązań systemów informatycznych

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku związanym z analizą procesów biznesowych

  • znajomość notacji BPMN na poziomie umożliwiającym opracowanie modelu procesu biznesowego

  • znajomość systemu do modelowania procesów (np. Enterprise Architect)

  • umiejętność pracy zgodnie z metodyką zarządzania projektami

  • umiejętność sprawnego poruszania się w nowych systemach/programach,

  • umiejętność sprawnej i elastycznej komunikacji z osobami „nietechnicznymi”

  • dbałość o szczegóły, analityczne myślenie

  • dobra organizacja pracy własnej i zespołowej

Mile widziane

  • doświadczenie w projektach związanych z wdrożeniem systemu informatycznego

  • doświadczenie zawodowe w administracji publicznej

  • certyfikat z obszaru zarządzania projektami (np. PRINCE2 na poziomie Foundation lub inny na równoważnym lub wyższym poziomie)

  • certyfikat w zakresie analizy i optymalizacji procesów (np. Six-Sigma Green Belt lub równoważny)

  • podstawowa znajomość koncepcji tworzenia systemów informatycznych w oparciu o architekturę SOA

  • znajomość zasad projektowania interfejsów zgodnych z praktykami UX

  • znajomość przepisów dotyczących udzielania zamówień publicznych, w tym przygotowania dokumentacji przetargowej

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o dzieło, umowy zlecenie, kontrakt B2B z perspektywą podpisania stałej umowy

  • elastyczne godziny pracy

  • narzędzia niezbędne do codziennej pracy

  • środowisko sprzyjające zdobywaniu i rozwijaniu nowych kompetencji

  • wsparcie doświadczonych ekspertów

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

Nowym Motywacjom od 25 lat przyświeca idea dostarczania usług rozwojowych, które będą odpowiedzią na zmieniające się potrzeby organizacyjne Klientów. Wychodząc naprzeciw wyzwaniom tworzymy dopasowane programy szkoleniowe, coachingowe, inicjujemy działania konsultingowe, prowadzimy projekty badawcze, proponujemy systemowe rozwiązania dla HR. Wyróżnia nas silna koncentracja na innowacyjnych, nowo technologicznych formach oddziaływania. Aktualnie znaczącym obszarem naszej działalności stały się produkcje wspierające działania szkoleniowe: filmy, seriale, podcasty, e-learningi, gry, aplikacje oraz inne materiały edukacyjne dopasowane do formy pracy i możliwości czasowych naszych Klientów.

Chcesz lepiej poznać naszą firmę?

Wejdź na www.nowemotywacje.pl oraz www.facebook.com/nowemotywacje/

Dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy