Oferta pracy

Business Analyst

Unity Group

umowa o pracę
7 30011 600 brutto / mies.
kontrakt B2B
60,0095,00 netto (+ VAT) / godz.
  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Identyfikacja potrzeb biznesowych klientów na etapie sprzedaży i analizy

  • Doradzanie Klientom przy wyborze optymalnych rozwiązań

  • Współpraca z zespołem realizacyjnym, a także przedstawicielami Klienta podczas realizacji projektu - zarządzanie wymaganiami, aktualizacja dokumentacji projektowej, przygotowywanie backlogu prac

  • Wspieranie zespołu deweloperskiego w rozumieniu celów, identyfikacji z produktem i budowania zaangażowania

  • Wsparcie merytoryczne zespołu programistycznego w fazie wdrożenia aplikacji

  • Przygotowywanie dokumentacji powdrożeniowej

  • Opracowywanie wymagań systemowych

  • Prowadzenie szkoleń dla użytkowników

Nasze wymagania

  • Masz minimum 3 lata doświadczenia jako analityk w środowisku IT

  • Potrafisz rozmawiać zarówno z klientem jak i zespołem programistów

  • Znasz język angielski na poziomie min. B2

  • Znajomość branży IT

  • Masz podstawową znajomość metod i technik integracji informatycznych

  • Rozumiesz zasady zwinnego wytwarzania oprogramowania

  • Znasz zasady modelowania procesów biznesowych oraz umiesz je przedstawić w sposób graficzny (m.in UML, BPMN, Event storming)

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • agile
  • scrum

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Zespół

Kontynuując wieloletnią współpracę z klientem, jednym z największych sprzedawców branży budowlanej, stawiamy kolejny zespół do dekompozycji monolitu. Monolit ten powstawał, naszymi siłami, przez 11 lat, a teraz nadszedł czas na jego rozbicie na mikroserwisy. Mamy już dwa zespoły java developerów, którzy w pocie czoła, z młotkami i dłutami, kują bezlitosny kamień monolitu, ale potrzebujemy pomocy we wzmocnieniu obecnych zespołów. Monolit jest duży, każda kolejna osoba wspomoże dekompozycje a komunikacja między członkami zespołów i zespołami (a także z klientem) będzie tutaj kluczowa.

Technologicznie - Java 17, Kotlin, Spring Boot, Gradle, Hexagonal Arch (Ports and Adapters), CQRS, docker, docker-compose, kubernetes, PostgreSQL, Liquibase, Hibernate, Archunit, Junit 5/Spock, OpenApi + Swagger, RestTemplate, Quartz, Wiremock, Cache (Hazelcas), Mapstruct, Lombok.

Unity Group

Dołącz do Uteam!

Unity Group tworzy ponad 400 specjalistów IT, którzy od ponad 25 lat wdrażają rozwiązania z zakresu transformacji cyfrowej.

Kim jesteśmy? Interdyscyplinarnym zespołem ekspertów, którzy na co dzień tworzą projekty dla wiodących marek budując organizację opartą na otwartości, współpracy i dzieleniu się wiedzą.

W naszym portfolio znajdziesz RTV Euro AGD, Nestle, McDonald’s, SIG, Credit Agricole, Volkswagen Group, General Motors, GLS, HP czy LPP i wielu innych. W 2022 otrzymaliśmy certyfikat Great Place to Work – jesteśmy z tego niezwykle dumni!

To nagroda przyznawana w oparciu o opinie pracowników - aż 88% członków naszego zespołu stwierdziło, że Unity Group to świetne miejsce pracy! Dołącz do nas i przekonaj się osobiście.

Przewiń do profilu firmy