Oferta pracy

Business Analyst

OLX GroupO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne wspieranie biznesu w procesie podejmowania decyzji,

  • budowanie rekomendacji i weryfikacja modeli biznesowych,

  • praca z danymi pochodzącymi z naszych wewnętrznych systemów oraz przygotowywanie w oparciu o nie zestawień, raportów oraz analiz,

  • konstruowanie modeli wzrostu i rozwoju naszego biznesu.

Nasze wymagania

  • min. 2-3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • umiejętności analizy i syntezy danych oraz prezentowania wyników,

  • umiejętności tworzenia rekomendacji biznesowych,

  • bardzo dobrej znajomości SQL i umiejętności wizualizacji danych,

  • bardzo dobrej znajomości MS Excel,

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w zespole międzynarodowym,

  • znajomość Python, R,

  • zamiłowanie do rozwiązywania zagadek logicznych.

To oferujemy

  • Realny wpływ na kierunek rozwoju biznesu,

  • Dużą swobodę działania w realizacji postawionych celów,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, system MyBenefit, elastyczny czas pracy, zajęcia z angielskiego),

  • Dostęp do najnowszych narzędzi i technologii (Tableau, AWS),

  • Pracę w nieformalnym środowisku,

  • Dużą otwartość ze strony innych zespołów i przełożonych na własne pomysły i projekty,

  • Unikalne wyzwania związane z pracą w międzynarodowej firmie technologicznej,

  • Możliwości rozwoju w ramach struktur firmy,

  • Dostęp do bardzo dużej bazy szkoleń, które umożliwią Tobie dalszy rozwój,

  • Pracę w centrum Poznania w bardzo fajnym biurze :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • firmowa drużyna sportowa

OLX Group

OLX.pl jest częścią międzynarodowej firmy technologicznej, z 17 markami w ponad 40 krajach, gdzie pracuje ponad 7000 osób myślących w podobny sposób.

Naszą misją jest sprawianie, aby kupowanie i sprzedawanie niemalże wszystkiego stało się banalnie proste.

Jesteśmy dumni z tego, że wyróżniamy się i pracujemy inaczej. Łączymy w sobie zapał i zwinność start-upu z prawie 100 letnim doświadczeniem.

Jesteśmy ciekawi świata, ambitni i mamy alergię na procedury. Improwizujemy, eksperymentujemy i mobilizujemy się nawzajem, inicjując zmianę.

Do nowego, strategicznego projektu poszukujemy doświadczonego Analityka Biznesowego.

Przewiń do profilu firmy