Oferta pracy

Business Analyst

DevireO firmie

  • Poznań/zdalnie

    wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Dla naszego międzynarodowego Klienta, wieloletniego lidera z branży logistyki i transportu z oddziałem w Poznaniu, poszukujemy osoby na stanowisko: Business Analyst.

Zadania na tym stanowisku:

  • Standaryzacja procesów
  • Kierowanie rozwojem i doskonaleniem procesów przypisanych do zespołu AP i AR
  • Wdrażanie nowych i zmienionych/usprawnionych procesów
  • Tworzenia dokumentacji procesów (Docpoint)
  • Przeprowadzanie wewnętrznych audytów w porozumieniu z Kierownikiem ds. jakości w celu zbadania zgodności z wewnętrznymi procesami
  • Monitorowanie i analizowanie procesów w celu identyfikacji możliwości usprawnień
  • Dostosowanie wymagań biznesowych z zespołem finansów do rozwoju aplikacji
  • Koordynowanie projektem w zakresie rozwoju aplikacji i integracji IT z klientami i dostawcami
  • Współpraca z klientem, przekładanie potrzeb klienta na możliwe rozwiązania techniczne
  • Tworzenie dokumentacji dla nowych rozwiązań aplikacji
  • Wykonywanie obliczeń dla uzasadnienia biznesowego przy projektach rozwoju aplikacji
  • Odpowiedzialność za testy wstępne i UAT dla nowych funkcjonalności
  • Zlecanie zmian w TMS i Dynamics NAV
  • Współpraca z zespołem Analityków Biznesowch w Szwecji

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku Business Analyst (mile widziane w środowisku międzynarodowym)
  • Umiejętność analizy i syntezy danych oraz prezentowania wyników
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na pracę w środowisku międzynarodowym
  • Doświadczenie z narzędziami BI i służącymi do wizualizacji danych (np. Qlik Sense, Tableau, Power BI itp.)
  • Doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych będzie atutem
  • Znajomość systemu MS Dynamics NAV będzie atutem
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Umiejętność tłumaczenia zaawansowanych konceptów analitycznych i wniosków osobom nietechnicznym po stronie biznesu
  • Preferowane doświadczenie w obszarze procesów finansowych

Dla Ciebie:

  • Praca w międzynarodowym środowisku, w Firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji
  • Współpraca zdalna
  • Praca w godzinach biznesowych
  • Wpływ na wprowadzanie zmian i usprawnień
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych
  • Wynagordzenie podstawowe + premia
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Dofinansowania do szkoleń

    Jeśli czujesz, że to dobry czas na nowe wyzwania - APLIKUJ i porozmawiajmy o szczegółach!

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Devire Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Devire Sp. z o.o., Devire GmbH oraz Devire s.r.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz oświadczasz, że akceptujesz naszą Politykę Prywatności (www.devire.pl/polityka-prywatnosci) i Regulamin Serwisu (www.devire.pl/regulamin-serwisu/)

Ogłoszenie archiwalne