Oferta pracy

Business Analyst / Product Owner

Benefit Systems S.A.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

plac Europejski 2

Wola

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Jira

  • Confluence

  • BPMN

Twój zakres obowiązków

  • Ścisła współpraca z klientem biznesowym, dostawcą w zakresie analizy jego potrzeb i opracowania koncepcji rozwiązania,

  • Budowanie, aktualizowanie backlogu projektowego, backlogu rozwojowego oraz utrzymaniowego,

  • Priorytetyzowanie backlogu projektowego w oparciu o strategię i wartość dostarczanych rozwiązań,

  • Ścisła współpraca z zespołem developerskim w zakresie wytwarzania produktu oraz tworzenie środowiska pracy, procesów i procedur sprzyjających efektywnej współpracy z tymi zespołam,

  • Zapewnianie efektywnego przepływu informacji wewnątrz i na zewnątrz zespołów projektowych,

  • Analiza możliwości wykorzystania odpowiednich rozwiązań technologicznych,

  • Zapewnianie wysokiej jakości i bezpieczeństwa dostarczanych rozwiązań,

  • Dbanie o zgodność tworzonego oprogramowania z obowiązującym prawem i najlepszymi praktykami rynkowymi,

  • Zapewnienie, aby backlog produktu był dostępny, przejrzysty i jasny dla wszystkich,

  • Wspieranie obszarów biznesowych w przeprowadzeniu testów.

Nasze wymagania

  • Możesz pochwalić się co najmniej 3 letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku?

  • Posiadasz wiedzę z zakresu wytwarzania oprogramowania oraz mapowania procesów?

  • Potrafisz myśleć analitycznie i rozumiesz złożone systemy IT?

  • Masz na swoim koncie doświadczenie w zbieraniu i analizie wymagań biznesowych oraz we współpracy z biznesem i zespołami developerów ?

  • Masz doświadczenie w zarządzaniu backlogiem zadań/produktu?

  • Umiesz posługiwać się notacją BPMN?

  • Jesteś osobą dobrze zorganizowaną i odpowiedzialną?

  • Cechuje Cię komunikatywność i sumienność ?

  • W pracy korzystasz z Jira i Confluence?

To oferujemy

  • Czeka na Ciebie umowa o pracę,

  • Obecnie pracujemy w modelu hybrydowym,

  • Otrzymasz pakiet szkoleń wdrożeniowych i rozwojowych,

  • Nasze biuro mieści się w Warszawie, przy Pl. Europejskim, blisko stacji metra Rondo Daszyńskiego,

  • Jesteśmy różni i lubimy wstawać o rożnych porach - pracę zaczynamy między 8:00 a 9:00 i cenimy sobie work-life balance,

  • Poziom energii uzupełniamy aromatyczną kawą i herbatą, a rano czekają na nas dofinansowanie do śniadania,

  • Na większy głód mamy 30 minutowe przerwy, które wliczamy do czasu pracy - korzystamy wtedy z karty BenefitLunch,

  • Możesz skorzystać z platformy interaktywnej do nauki języka angielskiego,

  • Otrzymasz dodatkowe dni urlopu adekwatne do stażu pracy w Benefit Systems,

  • Mamy dla Ciebie kartę MultiSport oraz możliwość zakupu karty dla twoich najbliższych,

  • Mamy dla Ciebie prywatną opiekę medyczną oraz możesz dołączyć do grupowego ubezpieczenia,

  • Jako rodzic możesz skorzystać z dofinansowania do żłobków i przedszkoli oraz wyprawki do szkoły dla Twoich dzieci,

  • Dla naszych Pracowników i członków ich rodziny, którzy znaleźli się w trudnych sytuacjach, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym mamy dostęp do programu wsparcia psychologicznego i menadżerskiego EAP24,

  • Otrzymasz dostęp do programu kafeteryjnego MyBenefit z punktami, za które kupisz to czego Ci potrzeba oraz będziesz mieć dostęp do tańszych biletów do kina i teatru,

  • Na wsparcie całego zespołu możesz liczyć nie tylko w okresie wdrożenia,

  • W Benefit Systems Twój weekend będzie dłuższy – w piątki pracujemy krócej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • jeden krótszy dzień pracy

  • dodatkowy urlop

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa rekrutacyjna

2

zadanie rekrutacyjne

3

ofertowanie