Oferta pracy

Business Analyst (Reporting and Analysis)

Allegro.pl sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 6 dni
    do: 27 cze 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Weźmiesz udział w integracji i strukturyzacji danych z różnych baz danych

  • Będziesz odpowiadać za zbieranie wymagań, tworzenie, utrzymanie i optymalizacja raportów

  • Weźmiesz udział w tworzeniu procesów biznesowych

  • Będziesz odpowiadać za przygotowywaniu analiz i raportów ad-hoc

  • Wesprzesz zespoły takie jak Commercial Excellence, Sourcing Team, Supply Chain i Finanse w dostarczaniu inputów biznesowych na podstawie przygotowanych raportów i analiz

  • Weźmiesz udział w tworzeniu narzędzi made to measure

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość MS SQL/T-SQL (mile widziana znajomość GCP Bigquery oraz Airflow)

  • Znajomość Excel na poziomie zaawansowanym i VBA na poziomie co najmniej średniozaawansowanym

  • Doświadczenie w branży retail/e-commerce

  • Wiedza jak w przystępny sposób prezentować dane i wyniki analiz

  • Wyższe wykształcenie, preferowane kierunki: ekonomia, finanse, matematyka lub informatyka (zarządzanie bazami danych)

  • Komunikatywne posługiwanie się językiem angielskim

  • Mile widziana znajomość Dynamics AX 2012 i PowerBI

To oferujemy

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Poprzez stronę główną Allegro docieramy do 20 milionów klientów miesięcznie

  • Tworzymy platformę e-commerce dla ponad 150 tys. małych i średnich polskich firm handlowych

  • Dla około 80% polaków jesteśmy najbardziej rozpoznawalną marką internetową

  • Jesteśmy 10 najczęściej odwiedzaną stroną e-commerce na świecie

  • Dla naszych Klientów oferujemy niezbędne narzędzia do sprzedaży w sieci, mechanizmy płatnościowe oraz reklamowe

  • Nieustannie towarzyszy nam zmiana. Postrzegamy ją jako szansę i możliwość realnego wpływu na Allegro