Business Analyst

MAXI ZOO O firmie

Rekrutacja zdalna

MAXI ZOO

Wybrzeże Gdyńskie 6D

Warszawa

Kim jesteśmy?

Maxi ZOO Polska Fressnapf jest europejskim liderem rynku sklepów zoologicznych. Firma działa w 12 krajach Europy, gdzie posiada ponad 1600 sklepów. Roczne obroty firmy wynoszą ponad 1 mld euro. Codziennie 10 tysięcy Pracowników wypełnia misję firmy i tworzy jej wartości, aby życie ludzi i ich pupili stało się przyjemniejsze i radosne. Aplikując masz szansę na rozwój zawodowy, pracę w międzynarodowym środowisku o ustabilizowanej pozycji oraz rozpoznawalnej i zaufanej Marce.

Zakres obowiązków:
  • Tworzenie i przygotowanie raportów biznesowych
  • Tworzenie narzędzi controllingowych oraz instrukcji ich obsługi
  • Bieżąca analiza wyników operacyjnych i biznesowych w opraciu o wskaźniki KPI
  • Współpraca z pozostałymi departamentami firmy poprzez raportowanie i analizy
  • Udział w procesie budżetowania oraz kontrola wykonywania budżetów oraz analiza odchyleń budżetowych
  • Kontrola zapasów, ruchów towarów i odpisów w koszty
  • Wsparcie w tworzeniu procedur controllingowych
  • Przygotowanie inwentaryzacji rocznych oraz częściowych
  • Monitoring rabatów pracowniczych
Oczekujemy:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: biznesowe, ekonomiczne, informatyczne),
  • Min. 2 – lata doświadczenia w pracy z analizą danych i przygotowywaniu rekomendacji biznesowych,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym (min. B1),
  • Biegłość w obsłudze  SQL, Access, VBA, MS Excel, znajomość SAP mile widziana
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
Oferujemy:
  • Pracę w największej w Europie i zajmującej drugie miejsce na świecie firmie z branży zoologicznej
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia na umowę o pracę
  • Pakiet benefitów oraz rabaty pracownicze
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • Ambitny zespół i możliwość pracy międzykulturowej
  • Przychodzenie do pracy z pupilem
  • Udział w szkoleniach i evantach oraz akcjach charytatywnych
Chcesz do nas dołączyć?

Wyślij swoje cv za pomocą systemu aplikacyjnego:

Chciałbyś nas poznać? Zapraszamy na stronę www.maxizoo.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy na potrzeby niezbędne do realizacji procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DzU z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.)“.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy