CV wraz z zamieszczoną klauzulą: „Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. wyrażam zgodę na przetwarzanie przez JP Weber sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych w celu przeprowadzenia rekrutacji.” prosimy przesyłać mailem na adres: [email protected] Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Jednocześnie informujemy, że szczegóły na temat administratora oraz przetwarzania Państwa danych znajdują się na stronie www.jpweber.com w zakładce „Ochrona Danych”.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Business Analyst

JP Weber O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 2 dni
    do: 18 cze 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie analiz i raportów branżowych

  • Wyszukiwanie oraz analiza potencjalnych celów inwestycyjnych lub inwestorów

  • opracowywanie prospektów i memorandów inwestycyjnych

  • Przeprowadzanie analiz rynkowych

  • Dokonywanie wstępnej wyceny celów przejęcia

  • Bieżące wsparcie w realizacji projektów w obszarze M&A w międzynarodowym środowisku

Nasze wymagania

  • Wykształcenie finansowe/ekonomiczne lub po trzecim / czwartym roku studiów

  • Znajomość MS Office (PowerPoint, Word, Excel)

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Doświadczenie w obszarze M&A, rozpoczęte kwalifikacje ACCA, CMA lub CFA będą dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Odpowiednie wynagrodzenie w zależności od posiadanego doświadczenia i kwalifikacji

  • Pracę w firmie doradczej realizującej projekty dla polskich i zagranicznych spółek

  • Biuro w samym centrum Wrocławia lub Warszawy

  • Pracę w przyjaznej atmosferze i możliwość rozwoju

  • Elastyczny czas pracy

  • Szkolenia, lekcje j. angielskiego

  • Benefity – karta Multisport, opieka medyczna w Medicover

  • Ciekawe wyjazdy i spotkania integracyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

JP Weber

JP Weber od 2001 roku aktywnie wspiera przedsiębiorców we wszystkich fazach prowadzenia ich działalności w Polsce i Europie. Dostarczamy rozwiązania w takich obszarach jak inwestycje bezpośrednie, transakcje M&A oraz restrukturyzacje. Wszystkie nasze projekty realizujemy w interdyscyplinarnych zespołach, specjalizujących się w aspektach podatkowych, prawnych i finansowych. JP Weber jest członkiem międzynarodowego networku M&A Worldwide, zrzeszającego 45 butików inwestycyjnych z 40 krajów, zajmujących się tematyką fuzji i przejęć. JP Weber jest również członkiem i jednym z założycieli Eight International, globalnej firmy niezależnych doradców w zakresie doradztwa transakcyjnego (due diligence), restrukturyzacji i transformacji.

Przewiń do profilu firmy