Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Business Analyst

Globema Sp. z o.o.

10 00016 000 netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa

Wita Stwosza 22

Mokotów

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • BPMN

  • UML

Mile widziane

  • REST API

Twój zakres obowiązków

  • Stała współpraca z klientem, analizowanie procesów i wymagań biznesowych

  • Projektowanie rozwiązań realizujących wymagania biznesowe

  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji analitycznej

  • Współpraca z zespołem produktowym m.in. developerami, testerami, specjalistą UX

  • Przeprowadzanie prezentacji biznesowych

  • Współtworzenie ofert, odpowiedzi na zapytania RFI / RFP

  • Wspieranie wdrażania systemu u nowych klientów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku analityka biznesowego (min. 1 rok)

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Znajomość metodyk zwinnego tworzenia oprogramowania

  • Doświadczenie w modelowaniu procesów z wykorzystaniem notacji BPMN / UML

  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem / projektem

  • Znajomość branży telekomunikacyjnej

  • Podstawowa znajomość zagadnień architektury IT: REST API, WebServices, mikroserwisy

  • Umiejętność projektowania UX

To oferujemy

  • Możliwość pracy w pełni zdalnej

  • Realnie elastyczne godziny pracy

  • Pracę w zespole pasjonatów, którzy chętnie dzielą się wiedzą (zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na Instagramie https://www.instagram.com/globemapl/)

  • Dużą swobodę działania, możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji w wybranym przez Ciebie kierunku

  • Przyjazne środowisko, które pozwoli Ci wykorzystywać Twoje najmocniejsze strony oraz pracować nad tymi, które chcesz rozwijać

  • Przyjazną atmosferę, bez zbędnych formalności, oficjalnych klimatów i dress code’u – nie jesteśmy wielką korporacją

  • Zaplanowany proces wdrożenia: zapoznanie z zespołem, projektem i narzędziami, realizacja pierwszych zadań ze stałym wsparciem członków zespołu

  • Pakiet Luxmed – prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twoich bliskich

  • Karta Multisport

  • Zajęcia z języka angielskiego na różnych poziomach zaawansowania

  • Szkolenia, kursy, udział w konferencjach

  • Zgrany zespół – często organizujemy spotkania i wyjazdy integracyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa z kierownikiem i proste zadanie rekrutacyjne

2

Kolejna rozmowa

3

Decyzja

Globema to wiodący dostawca specjalizowanych rozwiązań geoprzestrzennych dla firm „sieciowych” (z branży telekomunikacyjnej, energetycznej i ciepłowniczej etc), a także wielu innych (m.in. e-commerce, transport i logistyka, retail, finanse, ubezpieczenia). Realizowane przez nas projekty skupiają się na pełnym zrozumieniu potrzeb i wyzwań biznesowych naszych klientów oraz dostarczaniu produktów, które przyniosą im maksymalne korzyści i pozwolą odnieść sukces.

Specjalizujemy się w rozwiązaniach informatycznych z zakresu:

• zarządzania majątkiem sieciowym (NIM) i pracownikami w terenie (FSM)

• profesjonalnego zastosowania map

• integracji systemów

• analiz metodami AI/ML

• szeroko pojętej digitalizacji danych

Mamy ambitne cele a naszą działalność rozwijamy również na rynkach zagranicznych (w tej chwili nasze biura znajdują się w Polsce, Czechach, Rumunii, Serbii, USA - planujemy też dalszą ekspansję). Szukamy osób, które wesprą nasze aktywności sprzedażowe w obszarze produktów i projektów informatycznych w Polsce i na świecie.

Więcej o nas: globema.pl

Przewiń do profilu firmy