Oferta pracy

Business Analyst

eobuwie.pl

eobuwie.pl

Nowy Kisielin-Nowa 9

Nowe Miasto

Zielona Góra

Twój zakres obowiązków

  • Raportowanie wyników w obszarze Commerce;

  • Automatyzacja procesów analizy i raportowania;

  • Tworzenie dashboardów na dedykowanej platformie;

  • Tworzenie nowych rozwiązań analitycznych wspierających biznes;

  • Prowadzenie projektów w zakresie dostarczania danych.

Nasze wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego na stanowisku analityka;

  • Bardzo dobra znajomość języka SQL;

  • Dobra znajomość R i/lub Python;

  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;

Mile widziane

  • Znajomość narzędzi analitycznych firmy Microsoft (Reporting Services, Power BI).

To oferujemy

  • Pracę w firmie e-commerce, która zgarnia niemalże wszystkie nagrody w branży (zapraszamy na stronę firma.eobuwie.pl);

  • Możliwość bezpośredniej obserwacji na wynikach w dużej skali, jak tworzone rozwiązania zmieniają biznes;

  • Stabilne warunki zatrudnienia;

  • Pakiet benefitów, w tym bezpłatny dostęp do Programu Multisport i prywatną opiekę medyczną;

  • Rabaty pracownicze na produkty dostępne w eobuwie.pl, modivo.pl oraz CCC;

  • Program poleceń dla pracowników;

  • Swobodną atmosferę - mówimy do siebie ’na Ty’ i nie mamy dress code’u.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • przyjazna atmosfera

Nasze cele rozwojowe są ambitne, dlatego poszukujemy profesjonalisty/tki, który/a szuka nowych wyzwań w dynamicznym, zmiennym i ekscytującym środowisku. Jeżeli to Ty, aplikuj jeszcze dziś!

eobuwie.pl

Eobuwie.pl - jeden z największych i najbardziej rozpoznawalnych graczy rynku e-commerce w Polsce, który swoim innowacyjnym omnichannel’owym podejściem podbija kolejne międzynarodowe rynki. 17 krajów, 140 000 produktów, ponad 500 marek oraz 7 brandów własnych na wyłączność.

Jesteśmy firmą technologiczną, dlatego głównym priorytetem na najbliższe lata jest dla nas istotne powiększenie zespołu software development – jednego z kluczowych ogniw całego biznesu.

Rozwijamy nasze własne produkty, więc duża decyzyjność, wpływ na projekt oraz produkt są u nas na porządku dziennym. Robimy rzeczy absolutnie nieprzeciętne, dlatego też poszukujemy osoby otwartej i ambitnej, która swoją motywacją i proaktywnością zasili zespół.

Może to właśnie Ty? 😉

Przewiń do profilu firmy