Oferta pracy

Business and System Analyst

ALIOR BANK

  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

ALIOR BANK

Jana Pałubickiego 6

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • udział w projektach zwiazanych z Klientem Indywidualnym,

  • analiza biznesowa,

  • projektowanie nowych rozwiązań,

  • tworzenie dokumentacji systemowej,

  • współpraca z dostawcami oraz wewnętrznymi jednostkami Banku,

  • administracja biznesowa systemów kredytowych.

Nasze wymagania

  • masz wykształcenie wyższe informatyczne, ekonomiczne lub pokrewne,

  • masz minimum 2 letnie doświadczenie w obszarze analizy biznesowej i/lub systemowej,

  • posiadasz umiejętność modelowania w notacji UML i BPMN,

  • posługujesz się narzędziami typu CASE (np. Enterprise Architect),

  • posiadasz zdolności analizy w zakresie: tworzenia przypadków użycia, user story,

  • korzystałaś/eś z notacji XML, JSON (mile widziane),

  • pracowałaś/eś w metodologii realizacji projektów: Agile, Scrum,

  • pracowałaś/eś na bazach relacyjnych,

  • znasz język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną zapoznawanie się z dokumentacją techniczną.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w strukturach najszybciej rozwijającego się Banku w Polsce,

  • realne możliwości rozwoju zawodowego w organizacji oraz możliwość zdobycia wyjątkowego doświadczenia pod okiem ekspertów,

  • bogaty pakiet socjalny,

  • realny wpływ na rozwiązania, procesy i narzędzia

  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop