Oferta pracy

Business Application Specialist

Allegro O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło dzień temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Jesteśmy odpowiedzialni za rozwój systemów backoffice’owych, rekomendowanie nowych oraz budowanie ich strategii - dostarczamy użytkownikom ponad 50 usług opartych na wiodących rynkowych technologiach, w tym: Google Workspace, Slack, Zoom, Asana, ServiceNow, Mural, TeamRetr, Ms Office.

  • Wspieramy infrastrukturę IT biur Allegro i Ceneo w Poznaniu, Warszawie, Toruniu, Krakowie, Wrocławiu. Łącznie, obsługujemy blisko 2 tysiące pracowników

  • Ściśle współpracujemy z klientem wewnętrznym i odpowiadamy za opracowanie wymagań biznesowych dla nowo wdrażanych rozwiązań oraz prowadzenie procesów RFI i RFP z międzynarodowymi dostawcami oprogramowania

  • Prowadzimy liczne i ambitne projekty z obszaru systemów Back Office

  • Wspieramy pracowników Allegro w efektywnym realizowaniu celów biznesowych

  • Jesteśmy odpowiedzialni za analizę trendów rynkowych oraz implementację nowych rozwiązań będących odpowiedzią na potrzeby biznesu

  • Współpracujemy z dostawcami wewnętrznymi i zewnętrznymi dbamy o to, aby zarządzane przez nas usługi były świadczone na najwyższym poziomie

  • Preferujemy lekkie i dopasowane do potrzeb metody zarządzania. Nieustannie towarzyszy nam zmiana. Postrzegamy ją jako szansę i siłę napędową naszego rozwoju

  • Nasi pracownicy regularnie wyjeżdżają na konferencje w Polsce i zagranicą (Europa i USA), każdy zespół ma budżet na szkolenia i książki, jeśli chcesz się rozwijać, to zawsze Ci pomożemy

  • Dostaniesz od nas laptop z i7, 32GB RAM, SSD - MacBook Pro 15’’ lub 13’’ albo analogiczny Dell z Windows (jeśli nie lubisz Maców), do tego dwa zewnętrzne monitory i wszystkie gadżety których potrzebujesz

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość rynku systemów IT klasy workflow management, knowledge base, document management, project management, collaboration, instant messaging.

  • Umiejętność samodzielnej i efektywnej współpracy z klientem biznesowym

  • Skutecznie prowadzą projekty IT (Scrum)

  • Doświadczenie w zakresie analizy biznesowej

  • Znajomość rozwiązań typu ITSM Software takie jak ServiceNow, JIRA, Zendesk

  • Bardzo dobre posługiwanie się językiem angielskim w pracy

  • Lubisz pracować w zespole oraz cechują ich ponadprzeciętne zdolności komunikacyjne

  • Przejawianie inicjatywy i dynamiki w działaniu, potrafią priorytetyzować zadania

To oferujemy

  • Sprawdź sam/a(https://allegro.tech/booklet.pdf), a oprócz tego m.in:

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne