Business Applications IT Consultant

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 25.05.2018
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 24.06.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Należąca do Deutsche Telekom AG firma T-Systems jest jednym z największych europejskich dostawców kompleksowych rozwiązań teleinformatycznych. Dla nas jest to coś więcej niż tylko połączenie telekomunikacji i informatyki: staramy się aby już na etapie projektu rozwiązania, uwzględniać możliwości drzemiące w tych dwóch obszarach. Nasz zespół na całym świecie liczy ponad 47.600 Pracowników, a nasze cele to pomaganie Klientom w rozwoju i zwiększaniu ich konkurencyjności. Dążymy do tego aby oferowane przez nas rozwiązania charakteryzowały się wysoką wydajnością, innowacyjnością i niezawodnością. Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż każdy Klient jest inny, dlatego nasze rozwiązania są zawsze dostosowane do indywidualnych wymagań i specyfiki biznesowej przedsiębiorstwa.

    Do naszego zespołu w Warszawie aktualnie poszukujemy:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Od kandydatów oczekujemy:

    • zdolności analitycznych
    • otwartego myślenia
    • ambicji i otwartości na naukę
    • umiejętności dzielenia się wiedzą i pracy zarówno w grupie jak i samodzielnie

    Zakres obowiązków:

    • Wsparcie i rozwój aplikacji dla sektora Automotive
    • Testowanie rozwiązań dostawców
    • Analiza potrzeb businessowych
    • Uczestniczenie a docelowo prowadzenie projektów IT

    Wykształcenie, wiedza merytoryczna i umiejętności:

    • Preferowane wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
    • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację oraz czytanie i tworzenie dokumentacji technicznych.
    • Znajomość MSSQL w stopniu co najmniej średniozaawansowanym
    • Umiejętności interpersonalne (komunikacja, otwartość, empatia)
    • Dyspozycyjność

    Mile widziane:

    • Znajomość rozwiązań Microsoft Dynamics
    • Znajomość rozwiązań SharePoint
    • Znajomość rozwiązań raportowych typu Data Warehouse
    • Doświadczenie w testowaniu aplikacji biznesowych
    • Doświadczenie w analizowaniu potrzeb biznesu
    • Znajomość branży Automotive
    • Prawo jazdy kategorii B

    Oferujemy:

    • Pracę w wyjątkowym zespole i przyjazną atmosferę – wygrywamy jako zespół
    • Pracę pełną wyzwań, udział w ciekawych projektach
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Pracę na rzecz marki premium branży Automotive
    • Prywatną opiekę medyczną
    Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu prosimy o przesłanie życiorysu (CV) oraz listu motywacyjnego klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o umieszczenie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez T-Systems Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (50-073) przy ul. Św. Antoniego 7 (dalej również: „Spółka”) moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie w celach prowadzonych przez Spółkę aktualnie i w przyszłości rekrutacji”.