Business Architect

Capgemini Software Solutions Center

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • wypełnianie luk między biznesem a zespołem programistów;

  • przekładanie potrzeb biznesowych na wymagania techniczne oraz wyjaśnianie rozwiązań technicznych na nietechniczne, niespecjalistyczne terminy;

  • stałą współpracę z biznesem w celu zbierania wymagań i rekomendacji, jak ulepszać produkty, usługi, procedury oraz procesy w oparciu o wiedzę domenową;

  • koordynowanie i negocjowanie z klientem podczas analizy wymagań biznesowych oraz oraz w ramach procesu Software Delivery Life Cycle;

  • współpracę z innymi w celu tworzenia, koordynowania i wykonywania planów testów: testów zapewnienia jakości (QA) i testów akceptacyjnych użytkownika (UAT).

Nasze wymagania

  • posiadasz co najmniej 5 lat doświadczenia jako analityk biznesowy,

  • posiadasz zdolność tłumaczenia złożonych wymagań biznesowych na dokumentację techniczną oraz posiadasz doświadczenie w definiowaniu zakresu projektu,

  • masz umiejętności przywódcze oraz doświadczenie we współpracy z kluczowymi interesariuszami lub wcześniejsze doświadczenie jako Product Owner / Lead Business Analyst,

  • potrafisz stworzyć analizę stanu aktualnego, przedstawić zmiany oraz stan docelowy;

  • posiadasz umiejętność przygotowania przejrzystej i zrozumiałej dokumentacji biznesowej (historyjki użytkowników, funkcje wysokiego poziomu i znajomość narzędzi np. Jira / Confluence),

  • masz doświadczenie we współpracy z technologami w ramach Agile,

  • posiadasz praktyczną wiedze z zakresu SDLC,

  • jesteś osobą komunikatywną z zaawansowanymi umięjętnościami interpersonalnymi,

  • znasz notację BPMN, UML oraz doświadczenie z narzędziami do tworzenia makiet,

  • znajomość SQL i umiejętność czytania kodu będą dodatkowym atutem,

  • posługujesz się biegle językiem angielskim w mowie i piśmie.

To oferujemy

  • umowa o pracę na czas nieokreślony od pierwszego dnia;

  • hybrydowy, elastyczny model pracy;

  • możliwość uzyskania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej

  • dofinansowanie do wyposażenia stanowiska pracy w domu;

  • możliwości rozwoju, a wśród nich:

  • merytoryczne wsparcie liderów w projektach,

  • bogata oferta szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych (technicznych, językowych, liderskich),

  • wsparcie w certyfikacji w różnych obszarach,

  • mentoring i realny wpływ na kształtowanie Twojej ścieżki kariery,

  • dostęp do bazy ponad 2000 szkoleń na platformach Pluralsight, Coursera, Harvard,

  • wewnętrzne communities (m.in. Agile, IoT, Digital, Security, [email protected]),

  • możliwość uczestnictwa w konferencjach zarówno w roli słuchacza jak i eksperta;

  • możliwość uzyskania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej;

  • pakiet relokacyjny;

  • benefity w ramach pakietu socjalnego (m.in. karta Multisport, opieka medyczna dla całej rodziny, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, kafeteria).

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • pakiet relokacyjny

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • karta Multisport

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja online

2

Rozmowa telefoniczna

3

Telco

4

Rozmowa kwalifikacyjna (online)

5

Oferta

Software Solutions Center we Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku jest częścią Grupy Capgemini.

Jesteśmy światowym liderem w dziedzinie doradztwa, usług technologicznych i transformacji cyfrowej. Celem grupy jest wprowadzanie czołowych i innowacyjnych rozwiązań oraz udostępnianie klientom całej gamy możliwości cyfrowego świata, w oparciu o ponad 50-letnią tradycję i szeroką wiedzę branżową. Firma powstała w 1967 roku we Francji. Kierujemy się przekonaniem, że wartość biznesowa technologii pochodzi od ludzi i powinna im służyć. Jesteśmy wielokulturową organizacją, liczącą ponad

270 000 pracowników, zatrudnionych w 50 krajach.

Więcej o nas dowiesz się odwiedzając naszą stronę:

Przewiń do profilu firmy