Oferta pracy

Business Controller

Salling Group SSCO firmie

  • 1 Maja 38, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Salling Group SSC

1 Maja 38

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie i terminowe dostarczanie kompletnych analiz i raportów finansowych

  • tworzenie i dostarczanie wskaźników finansowych i operacyjnych

  • aktywny udział w procesie budżetowania

  • codzienna współpraca z managerami magazynów i biznes partnerem

  • analiza odchyleń kosztów w stosunku do budżetu

  • alokacja kosztów logistyki na formaty sklepowe

  • nadzorowanie poprawności procesów logistycznych podczas zamknięcia m-ca

  • obsługa zapytań i analiz ad-hoc

  • gromadzenie, konsolidacja i przekształcanie danych finansowych i operacyjnych z różnych źródeł

  • zapewnianie rzetelności dostarczonych informacji

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obszarze finansowym

  • bardzo dobra znajomość programu MS Excel

  • wiedza z zakresu księgowości

  • swobodne porozumiewanie się w języku angielskim

  • zdolność analitycznego myślenia, umiejętność wnioskowania

  • samodzielność oraz dobra organizacja pracy własnej

  • komunikatywność

Mile widziane

  • znajomość programu SAP

  • wiedza z zakresu VBA i Power Query

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Salling Group to największa duńska firma z branży handlu detalicznego. Do grupy należą znane w Europie sieci handlowe: Bilka, Fotex, Salling, a także sieć Netto. Centrum Usług Wspólnych Salling Group to jednostka zarządzająca finansami i innymi procesami biznesowymi zachodzącymi w Salling Group w całej Europie.

Przewiń do profilu firmy

Opis stanowiska

Jesteśmy otwarci na dostosowanie poziomu stanowiska - Junior / Regular / Senior, do poziomu kompetencji naszego Kandydata. Zapraszamy do aplikowania zarówno doświadczonych w tym obszarze pracowników oraz osoby, które zainteresowane są rozwojem w tym kierunku.

Zespół Controllingu w SSC zajmuje się dostarczaniem raportów z różnych obszarów (np. inwestycje, logistyka, finanse całego przedsiębiorstwa a także operacje na sklepie) na podstawie których podejmowane są kluczowe decyzje dla biznesu. Ze względu na jedną z największych baz danych SAP na świecie dysponujemy ogromną ilością informacji, które trzeba zlokalizować, zweryfikować, przenalizować poprawność a następnie przetworzyć za pomocą narzędzi obliczeniowych (takich jak arkusze kalkulacyjne Excel) i zaprezentować w przyjaznej dla oka formie, która pozwoli na analizę wyników, monitorowanie biznesu i podejmowanie decyzji.

W ciągu półtora roku liczba placówek Netto zwiększy się do ok. 700. Dzięki pracy w naszej firmie będziesz w stanie monitorować rozwój biznesu Netto Polska w trakcie dynamicznego wzrostu.