Oferta pracy

Business Controller

VOLKSWAGEN FINANCIAL SERVICES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

VOLKSWAGEN FINANCIAL SERVICES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

rondo ONZ 1

Warszawa

Witaj w Volkswagen Financial Services

Oferując nasze rozwiązania finansowe, wspieramy sprzedaż samochodów wielu marek, w tym: Volkswagen, Audi, Skoda, Seat oraz Porsche. Dołączając do nas, staniesz się częścią tej misji i wpłyniesz na kierunek zmiany rynku.

Twoje Główne zadania:

  • Analiza rentowności kanałów biznesowych
  • Analiza rentowności produktów
  • Współpraca z Managerami i członkami Zarządu firmy
  • Prognozowanie i budżetowanie wolumenów sprzedażowych oraz produktów
  • Pricing i rozwój produktów
  • Przygotowywanie business case’ów
  • Bieżące wsparcie biznesu

Jesteś idealnym kandydatem jeśli:

  • Masz wykształcenie wyższe, preferowane kierunki finanse/bankowość
  • Masz min. 2 lata doświadczenia
  • Wykazujesz się znajomością produktów bankowych/leasingowych i ubezpieczeniowych (to dla nas bardzo ważne)
  • Masz doświadczenie w analizie finansowej,
  • Świetnie odnajdujesz się w pracy z : Excel, Access
  • Znasz angielski w stopniu, który umożliwia Ci swobodną komunikację w każdej sytuacji
  • Cechują Cię wysokie zdolności analityczne
  • Masz umiejętności prezentacyjne i komunikacyjne
  • Praca pod presją czasu nie demotywuje Cię

Oferujemy:

  • Pakiet medyczny
  • Karta lunch plus
  • Multikafeteria - każdy znajdzie coś dla siebie ☺
  • Przyjazne środowisko pracy, w tym wygodne i ergonomiczne biurko
  • Pakiet ciekawych szkoleń, a także zajęcia językowe w naszym biurze - obecnie online (angielski/niemiecki)
  • Ubezpieczenie na życie
  • Stabilne warunki pracy w oparciu o umowę o pracę oraz lokalizację biura w ścisłym centrum Warszawy (Rondo ONZ)
  • Owocowe poniedziałki i środy

Jesteś Tym, kogo szukamy? Daj nam znać, klikając
przycisk "Aplikuj”i wysyłając swoje CV.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy