Oferta pracy

Business Controller

USP Zdrowie

  • Poleczki 35, Ursynów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

USP Zdrowie

Poleczki 35

Ursynów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór finansowy nad spółkami Grupy USP odpowiedzialnymi za sprzedaż w modelu e-commerce

  • Ewaluacja finansowa nowych produktów/rynków/modeli biznesowych

  • Przygotowanie oraz kontrola budżetów operacyjnych

  • Analizy sprzedaży od strony wolumenowej i przychodowej

  • Planowanie cash flow

  • Współpraca z Księgowością w zakresie raportowania oraz przygotowania sprawozdania finansowego

  • Wsparcie Operacji od strony finansowej m. in. utrzymanie i rozwój systemów IT, współpraca z biurem podatkowym oraz księgowym

Nasze wymagania

  • 3- 5 lat doświadczenia w finansach, preferowane doświadczenie w e-commerce bądź commercial finance

  • Wykształenie wyższe w zakresie finansów i rachunkowości, preferowana kwalifikacja CIMA/ACCA (lub w trakcie)

  • Bardzo dobra znajomość Excel oraz Power BI (preferowane)

  • Elastyczność i samodzielność w działaniu, can-do attitude

To oferujemy

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko, na którym będziesz partnerem biznesowym w jednej z rozwijających się spółek Grupy USP

  • Dynamiczne środowisko pracy, bezpośredni wpływ na rozwój biznesu

  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz przyjazną atmosferę w pracy

  • Możliwość elastycznego łączenia pracy zdalnej z pracą z biura

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie