Oferta pracy

Business Controlling and Analysis Specialist

INEA S.A.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • pomoc w tworzeniu analiz z zakresu prowadzonych działań sprzedażowych, marketingowych, itp., poprzez działanie w centralnym i niezależnym zespole analitycznym

  • projektowanie nowych raportów w współpracy z biznesem i zespołem Business Intelligence

  • raportowanie, monitorowane i rozliczanie prowizji w sprzedaży B2B

  • analiza i monitoring działań prowadzących do wzrostu efektywności w obszarze sprzedaży

  • przygotowanie prezentacji dot. prowadzonych działań, wdrażanych rozwiązań i cyklicznego monitoringu wskaźników efektywności

  • uczestnictwo w projektach wdrożeniowych pod kątem analiz i raportów wsparcie analityczne w zakresie prezentacji danych

  • wspieranie procesu podejmowania decyzji i efektywnej komunikacji poprzez dostarczanie kluczowych informacji

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie (mile widziane wyższe ekonomiczne)

  • dobra znajomość pakietu MS Office, a przede wszystkim MS Excel

  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków z przygotowanych raportów

  • umiejętność szybkiego uczenia się i chęć zdobywania nowej wiedzy

  • zaangażowanie i poczucie odpowiedzialności za wykonywane zadania

  • znajomość Power BI będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • home office w połączeniu z pracą w biurze – obecnie zdecydowana większość z nas pracuje zdalnie. Codziennie odbywamy około 1000 spotkań online. Aby zagwarantować naszym klientom stabilny dostęp do usług, nasi pracownicy mogą wykonywać swoje obowiązki z domu

  • współpracę na podstawie umowy o pracę lub B2B

  • stanowisko w strukturach Fiberhost - lidera w budowie i zarządzeniu sieciami światłowodowymi, w którego zasięgu znajduje się obecnie 600 tys. gospodarstw domowych w kraju oraz INEA - dostawcy najszybszego Internetu w kraju, z którego usług korzysta każdego dnia ponad 295 tys. klientów.

  • usługi INEA na super warunkach, w tym Internet za 0 zł!

  • dostęp do pakietu benefitów (prywatna opieka medyczna z dostępem do pakietu stomatologicznego dla pracowników i ich bliskich, karta sportowa, dostęp do kafeterii świadczeń, dofinansowanie do urlopu, ubezpieczenie grupowe)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Etapy rekrutacji
1

Selekcja aplikacji

2

Kontakt z wybranymi osobami i zaproszenie na spotkanie

3

Rozmowa online z HR i managerem

INEA S.A.

Jesteśmy liderem w budowie i zarządzaniu nowoczesną infrastrukturą światłowodową w Polsce oraz dostawcą najszybszego Internetu w kraju, z którego nowoczesnych usług każdego dnia korzysta blisko 800 tys. klientów indywidualnych oraz 12 tys. firm, instytucji i jednostek samorządowych.

Jako pracownicy jesteśmy przede wszystkim zaangażowanymi, pełnymi energii i entuzjazmu ludźmi. To dzięki nam firma się rozwija, dlatego o każdego pracownika dbamy tak samo. Dobrzy ludzie od Internetu to my!

Przewiń do profilu firmy

TO NIE FIRMA SIĘ ROZWIJA, TO NASI PRACOWNICY. TWÓRZ INEA RAZEM Z NAMI!