Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Business Develompent Manager Fit-out

Transformation Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

  • Hoża 27, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Transformation Sp. z o.o. Sp.k.

Hoża 27

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • aktywne wyszukiwanie oraz pozyskiwanie Klientów

  • analiza i negocjowanie umów

  • obsługa sprzedażowa klienta

  • reprezentowanie firmy na rynku

  • współpraca z partnerami, firmami podwykonawczymi

  • przygotowywanie oferty handlowej

  • analiza dokumentacji projektowej i przetargowej

Nasze wymagania

  • min. 2 lat doświadczenia w sprzedaży B2B na rynku fit-out – warunek konieczny

  • bardzo dobra znajomość rynku nieruchomości komercyjnych

  • wykształcenie wyższe budownictwo lub znajomość branży budowlanej i technologii wykonywania robót

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • dobra znajomość MS Office

  • dobra znajomość AutoCad

  • umiejętność czytania rysunków technicznych

  • dynamiczność, kreatywność, samodzielność i dobra organizacja pracy

  • umiejętność budowania trwałych relacji z klientem

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • umowę o pracę lub współpracę

  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop)

Firma Transformation Sp. Z o.o. od wielu lat zajmuje się wykonywaniem kompletnych aranżacji biurowych typu fit-out w budynkach biurowych. Zajmujemy się kompleksową realizacją zlecenia, począwszy od doradztwa, poprzez przygotowanie projektu, jego wykonanie, kończąc na wsparciu serwisowym.

Przewiń do profilu firmy

Ważna informacja:

Kandydaci, którzy nie spełniają wymagania w kwestii doświadczenia na rynku nieruchomości komercyjnych, nie będą brani pod uwagę w procesie rekrutacji.