Business Developer

NEOLITH

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Promowanie produktów firmy po komunikacji z kierownictwem oddziału i zespołami marketingu

  • Osiągnięcie jakościowych i ilościowych celów sprzedażowych (zarówno indywidualnych, jak i zespołowych)

  • Raportowanie aktywności, sprzedaży i informacji o potrzebach klientów

  • Komunikowanie się z lokalnymi promotorami w celu określenia ich potrzeb

  • Promowanie produktów Neolith w studiach kuchennych oraz zakładach kamieniarskich.

  • Szybkie reagowanie na prośby klientów

  • Doradztwo i wsparcie techniczne dla klientów w doborze produktów z oferowanego przez firmę asortymentu

  • Zbieranie informacji zwrotnych od klientów oraz badania rynku

  • Podróżowanie do potencjalnych i obecnych klientów w wyznaczonym obszarze sprzedaży w celu zaprezentowania oferty firmy i budowania świadomości marki

  • Wykorzystanie wychodzących połączeń telefonicznych, komunikacji e-mailowej i bezpośrednich spotkań z klientami w celu sfinalizowania sprzedaży

  • Codzienny zapis w CRM wykonywanych codziennych czynności

Nasze wymagania

  • Umiejętności i kwalifikacje:

  • Wielozadaniowość i doskonałe umiejętności zarządzania czasem

  • Umiejętność pozyskiwania nowych klientów

  • Kreatywne rozwiązywanie problemów

  • Profesjonalna obsługa klienta

  • Dużą dbałością o szczegóły i sprzedaż

  • Umiejętności negocjacyjne

  • Opanowanie relacji strategicznych

  • Stopień licencjata lub równorzędny

  • +2 lata doświadczenia w sprzedaży

  • Potwierdzone doświadczenie w kontaktach ze studiami kuchennymi lub w branży kamieniarskiej

  • Doświadczenie w projektowaniu architektonicznym lub wnętrz jest wartością dodaną

  • Dobra znajomość CRM (Sales Force lub podobnych) i Microsoft Office

  • Prawo jazdy – kat. B

  • Język: polski język ojczysty, angielski

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Praca w międzynarodowej firmie o stabilnych fundamentach

  • Stałe wynagrodzenie + premia za osiągnięte wyniki

  • Swoboda działania

  • Samochód służbowy

  • Laptop

  • Telefon służbowy

Obecnie w ramach naszego procesu ekspansji międzynarodowej poszukujemy 1 Bussines Development Representative w Katowicach odpowiedzialnego za obszar województwa podkarpackiego i lubelskiego. Jako Business Development Representative w Neolith zapewnisz kompletne i odpowiednie rozwiązania dla każdego klienta, aby zwiększyć wzrost, poziom pozyskiwania klientów i rentowność.

NEOLITH

Neolith® Group jest światowym liderem w branży KAMIENIA SPIEKANEGO. Jest obecny w ponad 70 różnych krajach. Neolith posiada rozległą sieć dystrybutorów, architektów, projektantów wnętrz i projektantów na całym świecie, którzy wykorzystują Neolith® jako centrum swoich prestiżowych międzynarodowych projektów.

Przewiń do profilu firmy