Oferta pracy

Business Developer (logistyka kontraktowa)

TALENTSET MICHAŁ PADALEWSKIO firmie

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Ekspert

TalentSet to firma doradcza, specjalizująca się w rekrutacji Direct & Executive Search.

Jesteśmy zespołem doświadczonych konsultantów, których łączy pasja, wspólne wartości i zaangażowanie w dostarczanie wysokiej jakości usług. Więcej o nas znajdziesz na www.talentset.pl

Naszym Klientem jest lider rynku logistycznego.

OBOWIĄZKI:

  • Pozyskiwanie klientów na usługi logistyki kontraktowej
  • Realizacja celów sprzedażowych zgodnie z założeniami strategii sprzedażowej firmy
  • Diagnozowanie potrzeb potencjalnych klientów i budowanie nowych szans sprzedażowych
  • Opracowywanie ofert handlowych i ich prezentacja
  • Samodzielne prowadzenie negocjacji handlowych
  • Monitorowanie i analiza jakości obsługiwanych klientów w trosce o najwyższy poziom usług
  • Analiza konkurencji i stałe monitorowanie rynku usług TSL

  • Masz minimum 2-letnie doświadczenie handlowe w branży TSL
  • Znasz specyfikę usług z zakresu logistyki kontraktowej
  • Znasz język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Jesteś skutecznym negocjatorem, posiadasz wysokie zdolności interpersonalne oraz lubisz samodzielność w działaniu

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • Ciekawą i zróżnicowaną pracę w firmie będącej liderem na europejskim rynku TSL dla przemysłu i motoryzacji
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Dostęp do aktywności rozwijających kompetencje zawodowe
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system wynagradzania wraz z premią
  • Kafeteryjny system benefitów (do wyboru m.in.: Multisport, kino, teatr, koncerty, system rabatowy)
  • Opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie dla pracownika i jego rodziny
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy