Business Developer Manager – Specjalista ds. Rozwoju Biznesu

LEYTON POLAND sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Prowadzenie pełnego cyklu sprzedażowego
  • Prowadzenie negocjacji umowy
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Zarządzanie portfolio potencjalnych klientów
  • Prowadzenie spotkań z klientami poprzez wideokonferencje oraz spotkania bezpośrednie
  • Podróże służbowe w wyznaczonym regionie

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w sprzedaży usług B2B
  • Doświadczenie w prowadzeniu spotkań oraz rozmów handlowych
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Wykształcenie wyższe (preferowane finanse, inżynieria)
  • Znajomość języka angielskiego: min. poziom B2
  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
  • Chęć zdobywania nowych doświadczeń

To oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Pracę w międzynarodowym środowisku oraz doświadczonym zespole sprzedażowym
  • Atrakcyjny system premiowy zależny od realizowanych celów sprzedażowych
  • Liczne benefity pozapłacowe
  • Niezbędne narzędzia pracy telefon, laptop, samochód – również do użytku prywatnego
  • Praca zdalna

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • opieka stomatologiczna
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • wyprawka dla dziecka
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • coroczne wyjazdy integracyjne
  • cykliczne szkolenia wewnętrzne

Klauzula informacyjna

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

LEYTON POLAND sp. z o.o.

Leyton Poland jest częścią międzynarodowej firmy doradczej, której celem jest pomoc klientom w poprawie ich globalnych osiągnięć. Skupiamy się na ulgach B+R wspierających działalność innowacyjną. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na identyfikację nieoczywistych rozwiązań wspierających procesy w niezwykle skuteczny sposób.

Business Developer Manager – Specjalista ds. Rozwoju Biznesu, Warszawa